Хочу в ДК TM Lesia Zgharda ... TM LZ DT Call

Привіт, мої Найдорожчі!
Сьогодні останній день, коли можна подати заявку в ДК TM Lesia Zgharda і, оскільки, стан мого здоров'я покращується, я вирішила знову податися в цю чудову команду, бо свого життя без штампів та інших матеріялів TM Lesia Zgharda я просто не уявляю!
Отже, чому я хочу в цю команду і що я можу запропонувати зі свого боку?

У першу чергу власний стиль та вміння оригінально підходити до штампів, шукати нестандартні застосування їх у своїх роботах. А по-друге моє вміння гарно фотографувати роботи та робити відео-МК. І по-третє, мої роботи часто фігурують у топах, а це додаткова реклама для продукції TM Lesia Zgharda. А ще я дуже дружня й комунікабельна, що є незамінним у командній роботі.

І тут зроблю відступ і напишу свою щиру подяку Лесі, адже саме робота в її ДК спонукала мене до зростання: я почала робити кращі фото, навчилася їх обробляти у відповідних програмах редакторах, я також почала робити відео-МК та придбала власний домен. І я впевнена, що це ще не кінець мого росту.

Визнаю, що як творча людина, я часом не вмію вписатися в часові рамки, але саме свідомість того, що в мене є такий мінус, допомогла мені навчитися бути організованою, планувати речі наперед. І я це роблю все краще, хоча є ще куди рости. І робота в цій чудовій ДК стимулює до росту, як жодна інша!

This is my post to apply for another term at amazing TM Lesia Zgharda Design Team. I just love this company! Lesia's stamps are so beautiful and great to work with!
For this DT Call I haven't only prepared my favourite projects from last couple months to show, I also made a card especially for the DT Call and I even made a video tutorial. Enjoy!

Я просто не могла втриматися, аби не зробити для цієї заявки окрему листівку та відео-МК до неї. Липневий реліз із сукулентами мене зачарував і заразив любов'ю до них. Насолоджуйтеся переглядом! ;)

Використані матеріали:
Набір штампів "Флораріуми" {N069}
Набір штампів "Флораріуми в слоїчках" {N073}
Набір штампів "Флораріум-слоїчок з грунтом та рослинами" {N074}
Набір штампів "Succulents and Santiments" {N064}
And here's a video tutorial :)
I want to add this card to challenges:
SSS - Anything Goes
Word Art Wednesday - Anything Goes
DL. ART - Anything Goes
Love to Scrap - Anything Goes

І ось ще кілька моїх улюблених робіт зі штампами, папером (і навіть оверлеями) та спреями TM Lesia Zgharda.
10 comments

 1. Лілю, я обожнюю Твої листівки з матеріалами Штампувальні!
  і чомусь в мене немає сумнівів, що я побачу їх ще і в наступному сезоні :)
  успіхів!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Дякую, Юлечко! Надзвичайно приємно!

   Delete
 2. love the white embossing on the black cardstock - thanks for joining us at ATSM

  ReplyDelete
 3. all of your cards are beautiful!!! :) good luck on getting on the DT! thank you for playing with us at simon says stamp wednesday challenge!

  ReplyDelete
 4. A set of gorgeous cards! Your black panel with the white embossed images is sooooo wonderfully bold and dramatic! Thrilled to see you in the ATSM gallery!
  hugs~c

  ReplyDelete
 5. Лілічка, дуже дякую тобі за чудові роботи та позитив!!!
  Бажаю успіху в наборі!

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!