100 рожевих листівок. День 1-ий ... 100 Pink Cards. Day 1

Привіт, мої Чудові!
Як ваші справи? Як літо?
Я вже не можу дочекатися середини серпня й відпочинку в горах Адірондаках.
А наразі маю дуже цікаве й приємне замовлення, про яке й хочу вам розказати. Я не знаю, чим заслужила в Бога таке знайомство. Точніше ні, точно знаю, що не заслужила, але Господь добрий і посилає неймовірних людей на нашому шляху. Як от один неймовірно чуйний та добрий старший чоловік, чия дружина покинула цей світ після довгих років боротьби з раком. Цей чоловік попросив мене зробити 100 подячних листівок, які він хоче розіслати різним людям, які його підтримали в такий важкий для нього час. Попросив зробити їх в улюбленому кольорі своєї дружини, а вона любила рожевий. Тож я одразу взялася до роботи. Замовила рожевий папір для основ (це не зовсім мій колір, тому в мене майже нічого не було в цій палітрі), продумала деякі ідеї, а тоді просто сіла й почала робити. Перша листівка мені не вдалася, але потім я розслабилася й зробила 8 листівок, одну за одною. Думала про їхню любов, про ніжність та турботу, яку цей чоловік проявляв до своєї дружини під час її хвороби. І було в мене відчуття, ніби вона сидить поруч і спостерігає за всім, що я роблю. Таке неймовірно тепле було відчуття. Вочевидь, тому й робота пішла так легко. Ідеї народжувалися одна за одною. Тому якщо я спершу переживала, що не зможу зробити 100 різних листівок в одній палітрі, зараз я вже якось зовсім не переживаю.
Запрошую до перегляду!

I need to make 100 "thank you for your sympathy" cards. They can all be different, which is very interesting thing to do, but I decided to do some different and some with slight alterations. A very special order from an incredibly caring person with a big heart. I have to make all the cards in pink, as it was his wife's favourite colour. She fought cancer for two years and all that time he was with her, cherishing every moment together. Thinking about their love and how caring he was and is as a person, I was making these cards. I could feel her presence next to me, watching me work. It was an odd but very warm feeling and ideas all came one after another...
These are first 8. I have to make a lot more. I promise to share them all :)
Enjoy!

12 comments

 1. Читала просто со слезами на глазах... Это прекрасно!! И открытки, и идея...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Дуже дякую! Я от сама не знаю, як дякувати за таке неймовірне замовлення. Просто урок життя.

   Delete
 2. прекрасные открытки по очень трогательному поводу...

  ReplyDelete
 3. Яка ти молодчинка, взялась за таку відповідальну справу!!! Листівки чудові, ніжні і витончені, передають всю теплоту сердець!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Дуже дякую! Я так переживала, чи сподобаються. Щаслива, що сподобалися :) Робитиму наступну партію.

   Delete
 4. Неймовірно ніжний пост, сльози так і находять...листівки дійсно з теплотою і любов'ю)))

  ReplyDelete
 5. Какой Мужчина! Как трогательно и заботливо он любит,любил и продолжает жить любовью к своей Жене! До слез,до самой дальней клеточки души.....такая история и ее продолжение! Ты молодец,что взяла на себя смелость и ответственность сделать столько прекрасных открыточек....100! И они все разные и нежные,заботливые и благодарные! Красиво,очень! Жму руку с большим и искренним уважением !

  ReplyDelete
 6. Я теж плакала.... Листівки неймовірні, такі на перший погляд лаконічні , але але водночас витончені, ніжні і довершені. І у Вас звичайно все вдасться якнайкраще. Творити щось на прохання хорошої людини легко і приємно....

  ReplyDelete
 7. Чудесні листівки для благородної справи. Молодець!!!

  ReplyDelete
 8. я ще тут напишу, вони неймовірні!
  замовник правильно вибрав виконавця, я це точно знаю)

  ReplyDelete
 9. Очень нежные , трогательные открытки ...

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!