Листопадове Завдання від TM Lesia Zgharda. Тег зі сніжинками

У вас іноді буває, що життя так біжить поперед вас, що здається, не встигаєш уже нікуди, а потім взагалі стає байдуже? У мене минулого місяця саме так і було. Тому цей місяць я зустріла зі страшенною перевтомою. Богові дякувати, в мене є чудовий чоловік, який, побачивши мій стан, забрав дітей із хати на кілька годин (ось уже вдруге), щоби я трохи відпочила, розслабилася й побула в тиші. І коли я почала потрохи відходити, на мене найшла муза. І, здається, не одна. Останні два дні я тільки те й роблю, що записую ідеї, а вони далі до мене йдуть і йдуть. Блаженний стан! Ще тепер тільки часу на те все. )))

І от сьогодні хочу показати одну з робіт, яку зробила, надихнувшись чудовими штампами TM Lesia Zgharda.  Робила цей тег для Листопадового завдання із обов'язковими елементами: тег + підвіска (або дзвіночок, або фішка). Я зробила тег-конверт з допомогою дошки для конвертів WRMK. Сніжинки відштампувала чорнилом для гарячого тиснення й використала пудру з блискітками. Увесь тег переливається від блиску, чого фото, на жаль, не передає. Щоби зробити написи "для" і "від" зверху та знизу, я розрізала штамп навпіл. На сніжинки додала півперлинки, а зверху до теґу прикріпила срібну стрічечку та підвіску ялинку. У листівці я використала: штамп "СНІЖИНКИ", штамп "СНІЖИНКА"ТЕКСТОВИЙ ШТАМП.
До речі, я забула похвалитися просто неймовірною для мене новиною. Я була серед щасливиць, котрих обрали до команди дизайнерів TM Lesia Zgharda. Від тієї новини я ще досі не відійшла, бо дівчата просто неймовірні майстрині. Бути частиною такої команди, де натхнення приносять не лише штампи такої чудової та творчої особистості, як Леся Згарда, а й дизайнери із команди. У мене маса позитивних вражень від знайомства та співпраці з ними. Відчуття, ніби в моєї музи виросла додаткова пара крил!
Бажаю вам невпинного натхнення!


Art Club UA - Три в рядок: Бусини/напівперлинки – Ялинка - Сніг/сніжинки
Virginia's View Challenge - All Things Metallic
Simon Says Stamp - Anything Goes

6 comments

 1. Gorgeous blue! Well done on the embossing. I love the silver ribbons! So glad that you join the fun over Virginia’s View “All About Metallic” Challenge!

  ReplyDelete
 2. Очень красиво получилось и цвета просто супер!

  ReplyDelete
 3. Дякую Лілю, за ваші роботи. Переглядаючи їх, насправді, надихаюсь самій творити. Ви дуже гарна дизайнер.

  ReplyDelete
 4. Елегантний тег для елегантного подарунку ;-)
  Дякуємо, що творите з Art Club UA!

  ReplyDelete
 5. Just gorgeous, beautiful vibrant blue

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!