LesiaZgharda шукає нові таланти

Прийняла сьогодні виважене та довго обдумуване рішення подати заявку на вступ до команди LZ.
Так, я вже була одного разу в команді і хоч тоді якось не склеїлося, я вірю, що цього разу, якщо мене оберуть до команди, все буде зовсім інакше. 
Цього разу я вже доросліша й маю більше досвіду за плечима, а тому не приймаю поспішних рішень. Цього разу я знаю, що не можна поєднувати 5 і більше дизайнерських команд, інакше не залишатиметься часу на себе, на сім'ю і муза від перевиснаження сховається або й утече. Цього разу я впевнено стою на ногах, бо знайшла свій стиль, знайшла своє русло, свій порядок і час, ідучи за яким встигаю займатися творчістю, виховуючи водночас троє своїх найдорожчих діток. Я знаю, чого хочу, чого чекаю й що мені потрібно. І ця впевненість та гармонія зі собою допоможуть мені в дизайнерській роботі.
Щиро вважаю, що мій стиль, попри його простоту й лаконічність, може показати й підкреслити красу та оригінальність штампів LesiaZgharda, а моя особистість і товарискість допоможе бути частиною команди. Ще у мене завжди безліч ідей у голові, якими я з радістю ділитимуся із LZ, бо дуже люблю їхні штампи, особливо якість цих штампів, і буду рада бачити все нові й нові серії красивої продукції, а ще більше буду рада, якщо вдасться підкинути якусь цікаву ідею. Інакше кажучи, я вірю, що цього разу співпраця буде зовсім іншою, динамічною, плідною та натхненною.
Я люблю всі свої роботи, тому обирати найкращі мені складно. Обрала улюблені, хоч у них і використані дуже різні штампи дуже різних виробників, але мені хотілося показати своє вміння працювати з різними видами штампів зображень та написів. Сподіваюся, вам вони сподобаються й ви отримаєте задоволення від перегляду, а це вже означатиме, що час не був марно потрачений.

Ця листівка є прикладом використання геометричних взорів та поєднання їх із штампом-написом.
У цій листівці я використала техніку тонування паперу, щоби отримати плавний перехід кольору на пір'їні. Напис відштампований світлим кольором (друга генерація штампування), щоби нав'язати до секретного чорнила, яким колись користувалися в приватній переписці.
Цю роботу я обрала не лише тому, що це моя улюблена новорічна листівка, а й тому, що вона є чудовим прикладом використання фонових штампів, не лише сніжинок, але й плям.
Ця листівка є однією з цілої серії "вишитих" листівок, які я зробила з використанням штампів LZ. Вибрати було дуже важко, бо я люблю всі листівки зі штампами цієї серії.
Ця яскрава листівка є прикладом використання трафарету для створення яскравого кольорового фону, у поєднанні із штампом-малюнком та штампом-написом.
Ця листівка демонструє одну з моїх улюблених технік розмальовування штампів - акварель. Передбачити результат такого розмальовування неможливо, він завжди інший, але в тому і його краса.

І вирішила додати ще одну роботу, оскільки в ній акцент саме на напис, а це часто дуже важливо й не так просто зробити найважливішим елементом листівки саме напис.

12 comments

 1. Удачи желаю и победы!!!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Лилия! Поздравляю!!!! Вітаю!!!! http://stampsblog.zgharda.com/rezultaty-naboru-dk-2014-2015/

   Delete
  2. Дякую!! Я така рада, не можу словами передати!

   Delete
 2. Лілюсику, приємно бачити Тебе та Твої роботи серед учасників відбору! Успіхів ;) !

  ReplyDelete
  Replies
  1. А мені надзвичайно приємно бачити Твій коментар у себе в блозі. Дякую, Лесю!

   Delete
 3. Действительно очень красивые открытки. Такой стиль мне очень нравится. Удачи!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Дякую за такі чудові слова!

   Delete
 4. Лілюська успіхів!!! листівки всі такі різні і кльові ))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Дякую! Щиро сподіваюся на успіх. :)

   Delete
 5. Ти так гарно все описала - вау!
  Успіху! :)

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!