А я знову вишиваю! :)

Похвалюся вам... Я не вишивала вже понад три роки, а цього літа нарешті повернулася до вишивки. Це фото з відпочинку. Поки дітки спали в обід, я собі кілька годин вишивала.
А тут видно, скільки вже зроблено. Ще так багато треба вишити, але я планую завершити цю картину до зими. Маю велику надію, що це мені вдасться.
А ще покажу вам фото свого улюбленого орґанайзера для голочок. Дуже зручна штучка. Відколи купила, ще жодного разу не пожаліла. Особливо зручно з дімівськими наборами використовувати. :)
Отакий коротенький пост сьогодні. Бажаю вам гарної неділі!

4 comments

 1. Детки-сладкие конфетки! Так мило,мама занята рукоделием,а они крепко спят на свежем воздухе! Красивая вышивка,а что это за органайзер для ниток и иголочек?!!!У нас такой и не продается........

  ReplyDelete
 2. Яка краса!!! В мене руки до вишивання не стоять( Тому із захватом роздивляюсь вишивки інших, і дивуюсь терпінню))) Така мирна картина - сплячі дітки і мама за вишиванням)))

  ReplyDelete
 3. ой, я про такий органайзер вперше чую, дивно. Але вже відмітила його у список своїх бажань, зручна штукенція. А як змінюються символи у комірках (для наступного вишивального проекту), просто переклеюються?
  Клематиси гарні, всі дизайни Діменшинса дуже достойні. Чекатиму завершення роботи, у багет оформлятимеш?
  Дітлахи - янголятка)

  ReplyDelete
 4. Дійшло до того, що я розівчилась постити коментарі в блозі, так давно їх писала))) Кудись не туди натиснула і комент пропав))
  Клематиси пречудові! А ситуація загалом - ідилія:)
  Органайзер Pako, напевно http://www.123stitch.com/item/Pako-Needle-Organizer/PAKO-700

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!