Зроби Сам(А) Скетч №25 ... Welcome Baby

Христос воскрес, мої Дорогі!
Я геть відбилася від блогу за домашніми клопотами, подіями в Україні, від яких моя муза замовкає надовго, та за святами, які вже минули, тому тепер трохи буду мати спокійних вечорів, як то зазвичай бувало. Не встигла я вам показати вчасно листівку, яку робила для блогу Зроби Сам(А) на завдання Скетч №25. У вас ще є два дні, щоби додати свою роботу. Скетч дуже гарний і надихає на мій улюблений стиль "чисто й просто". :)
Hello, my Friends! 
I haven't posted for a while now. My husband was away so many times in the last month I just couldn't get to crafting with my three kids. I forgot to share this CAS card I made for blog Zroby Sam(A) for their Sketch #25.
А ось і сам скетч.
And here's the sketch.
Я використала крафтовий папір від Stampin' Up! Кольоровий папір від Штампувальні, чорнило Nautical Blue від Memento, ніж-напис baby від Papertrey Ink та маркер-дістрес Faded Jeans, а також кутовий дірокол від EK Success.
I used Stampin' Up! craft paper, designer paper by Shtampuvalnia, Memento Nautical Blue Ink, Baby word die by Papertrey Ink, Faded Jeans Distress Marker and EK Success round corner punch.

Дякую, що завітали! Чудового вам дня!
Thank you for stopping by! Have a lovely evening!

1 comment

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!