МК - Додаємо акценти з глітеру

Спершу скажу, що я не люблю слова "глітер", а тому вживаю саме "блискітки", ну таке воно мені гарне, творче, якраз передає весь настрій і красу цього матеріялу.
Ви вже, мабуть, зрозуміли, що я дуже люблю блискітки. А ви любите працювати з блискітками? Додавати їх у своїй роботі? Якщо було щось, що зупиняло, то сподіваюся, що в моєму МК ви знайдете корисні поради й полюбите цей матеріял так само, як я.
Отже, що я використовую в роботі з блискітками: антистатичну подушечку, ручку-клей та пензлик.
І, звичайно, вам знадобляться різнокольорові блискітки та, в моєму випадку, розмальовка. Я використала Ballet Fairy від Aurora Wings
Розпочала я з того, що додала трохи акцентів білою гелевою ручкою, а вже тоді перейшла до блискіток.
Думаю, кожен має свої звички та навики із цим матеріялом, я ж люблю працювати з ним саме в такому порядку: проводжу по зображенні антистатичною подушечкою, тоді "малюю" крапки, лінії тощо клеєвою ручкою, посипаю зверху блискітками, чекаю кілька хвилин, а тоді, особливо якщо мені здається, що блискітки лягли нерівномірно й десь їх забагато, підчищаю пензликом. Нею ж змітаю й зайві блискітки з роботи. Тут я розпочала з найтемнішого відтінку фіолетового.
Далі я вирішила додати в кількох місцях трохи блискіток з червоним відтінком. Принцип далі той самий: подушечка -> клей -> блисткіки -> пензлик.
Далі я додала трохи блискіток світлого фіолетового кольору, а також взяла прозорий й додала трохи акцентів на сукні та вкрила пуанти моєї феї.
Далі мені треба було покрити велику ділянку малюнку - крила. Тут можна взяти й інший клей, наприклад glossy accents, але мені найзручніше з клеєвою ручкою, тому я нічого не міняла. Тут я просто акуратно й поступово замальовувала крила та додавала блискітки. Насипала я їх щедро й навіть трошки притиснула їх (поклала зверху цупку торбинку промасувала пальцями), аби краще закріпилися.
Ось, що в мене вийшло в результаті всіх маніпуляцій.


Далі я вирішила не зупинятися й додати блискіток на основу для листівки також. Моя розмальовка доволі велика, тому я вирішила просто залишити трохи місця по боках малюнка й покрити ці смужки блискітками. Для цього я наклеїла з кожного боку двосторонній скотч.
Далі я спершу насипала темніших блискіток посередині.
А тоді світліших зверху та знизу.
Тепер знову приклала цупку торбинку й добряче вмасувала блискітки у скотч. На цьому етапі можна прогнати цю конструкцію через машинку для тиснення, але мені це здалося зайвим.
Основа для листівки готова. Залишилося прикріпити розмальовку.
Завершену листівку можна побачити ТУТ. ;)
Гарного вам дня та чудового настрою на вихідні!

8 comments

 1. чудовий мк, дякую, треба обовязково зі скотчем таке повторити, дуже сподобалось

  ReplyDelete
  Replies
  1. Дуже ефективно. Так можна покрити більшу площу паперу й потім із того вирізати ножем щось.

   Delete
 2. Дуже корисний МК, дякую, було цікаво!)

  ReplyDelete
 3. Лілю, дякую за МК! Скажи, я наскільки потім блискітки залишаються на пальцях?)

  ReplyDelete
  Replies
  1. На пальцях у мене не залишаються. От на одязі, особливо штанах, бо я вічно в себе витираю, якщо щось є. ))) І залишки я на підлогу змітаю. Мені так подобається. Хоча й маю спеціяльну шматку, що збирає блискітки. ))

   Delete
 4. Лілю, чудовий мк і результат дивовижний!!

  ReplyDelete
 5. дякую за мк. Навіть не знала про антистатичну тканину, вік живи - вік навчайся!
  Люблю українські словечка, також намагаюсь якомога менше замінювати їх іншомовними, блискітки - так мило)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Маринко, то не сама по собі тканина, а подушечка. У ній зашитий тальк. Дуже хороша й корисна річ!

   Delete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!