Обмін новорічними листівками... New Year Cards Exchange

Трохи із запізненням пишу це повідомлення, але в нас удома три тижні всі хворіють, зі мною включно, то якось руки не доходили зазнимкувати все отримане й описати свої враження, а хотілося витратити трохи часу на це, а не просто аби-як зробити. ))
Отже, я вже вдруге брала участь в обміні листівками від блогу Зроби Сама. Цього разу Яна організувала новорічний обмін. І як і попередньо я зголосилася надіслати три листівки. Подобається мені робити людям приємне...

Одразу прошу пробачення за якість фото. У нас люта зима надворі й знимкувати без сонечка дуже важко. Ото такого снігу в нас намело за пару днів на кущах за вікном. 


Приїхали до мене два пакуночки в один день. Один від Ольги із Сімферополя. І в ньому була ось така гарнюня листівочка. Дуже затишна, тепла й надзвичайно мила!
А до листівочки Оля ще доклала ось такі чудові подаруночки: папірчики з тисненням, пара відштамповок та дизайнерські листочки, а також гарненька блискуча кулька-прикраса на ялинку. На жаль, ми цього року без ялинки, але наступного року вона обов'язково знайде своє місце на зеленій красуні! Олю дуже дякую за чудову листівку, гарні побажання та подаруночки!

Другий пакуночок приїхав до мене від Лариси з Києва. У ньому була ось така красуня листівка. Дуже мені сподобалося поєднання білого, синього та золотого, виглядає надзвичайно святково!
А в додатку до листівки було багато різної краси. І серветочка для декупажу, і гарнюні дизайнерські папірчики, і листівочка з весняним малюнком, і штампик (якраз такий напис я шукала, не уявляю, як ви вгадали!!), і ціла торбинка різних маленьких висічок та малюнків, а ще щось таке чорно-біле цікаве, що я не знаю навіть, що то таке й дуже прошу мені розповісти та пояснити, як тим користуватися. Ларисо, дуже-дуже дякую за таку масу подаруночків і чудову листівку та побажання!!
Дуже дякую Яні за приємну забаву!! Знаю, що одна моя листівка вже дійшла, то ж чекаю тепер, аби й інші дві знайшли своїх власників! Сподіваюся, мені вдалося комусь принести таку ж радість, як принесли мені Оля та Лариса!!

6 comments

 1. Дуже гарні подарунки!!!

  ReplyDelete
 2. а й справді цікаво, що то таке чорно-біле

  ReplyDelete
 3. Очень рада, что понравилось моя открыточка!)) Спасибо за теплые слова..Поправляйтесь!)

  ReplyDelete
 4. Ой, Лилия, спасибки тебе за подарочек.
  http://sondrina.blogspot.com/2013/01/blog-post_14.html

  ReplyDelete
 5. Вот и я к вам заглянула, надеюсь ваши домашние чувствуют себя лучше, выздоравливайте.
  Теперь объяснения:
  Черно-белое - это выцинанка, вид белорусского народного творчества, мое хобби. Ее можно вставить в рамку, можно наклеить на картон, можно оставить как есть))) Нужно сделать пост в блоге с показом... Мои работы можно увидеть в другой моей галерее: http://boosinka.deviantart.com/gallery/
  Рада что вам понравился штампик, очень приятно так "угадать" с подарком.
  С Новым Годом!

  ReplyDelete
 6. Привіт) Лілічка,я дуже вдячна за твій подарунок по обміну,чомусь не можу завантажити на зроби сам!!! ось ссилочка! спробую пізніше!
  http://katyakachkovskaja.blogspot.com/2013/01/blog-post.html

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!