У мене НОВИНИ... і Цукерка ))) Sharing News & Candy

 У середу я здала водіння й тепер маю право самостійно їздити за кермом. Для мене це досягнення, бо я дуже довго відтягувала спершу навчання, а тоді й сам іспит. )) Коли планувала, довідалася, що вагітна, а потому знову... А в такому стані я боюся навіть пасажиром їздити в машині, не те щоби за кермом. Але ось нарешті в свої 30 років я здала іспит. Для мене ще не все завершилося, бо тут своєрідна система щодо отримання прав, але на рік точно маю спокій, а через рік піду здавати на повні права (тут є перший рівень прав, другий і повні права; аби отримати повні, треба 2 роки на то чекати). Сьогодні я навіть їхала вперше сама. Неймовірне відчуття! Особливо відчуття певності того, що роблю. Хоча траси я досі боюся (нині їхала 115 км/год), майже не дихаю, коли по ній їду, але все одно відчуття неймовірне!
Ну, і поділюся листівкою, яку зробила для свого друга. Вона якраз чудово відображає тему водіння. )))

I have a great news to sharew!! On Wednesday I passed my driving test and can now drive a car on my own! It's a great achievement for me, since I have been planning to do this for about 6 years and never had time or desire. )) And finally being 30-year old I have the driver's license! I even drove tonight alone, for the first time. Amazing feeling! Just have to remember to breathe when driving on highway. LOL
So since I am a driver now, I thought it would be fun to share this birthday card I made for one of my good friends. ))) It reflects the driving topic so well. LOL
А ще в нас радість у сім'ї - відбулося хрещення нашої доні Меланії Іванни. Було надзвичайно гарно й затишно! Було дуже багато діток, і дорогі нашому серцю люди, хоча не всі друзі змогли приїхати й святкувати разом з нами. Ось кілька фото.

And another great news I'd like to share is my little daughter Melania Ivanna's Baptism. She was baptized 2 weeks ago. It was a beautiful service and fantastic event with many amazing people that came to share the joy with us. It is so wonderful when your friends (even from other country) can come and be with you in your special moments! Such a blessing!
Повне занурення...
Full immersion...
Наша доня у "новій одежі".  Моя кума Маруся подарувала нашому Натусикові (своєму похресникові) хрестильну сорочку-сукню, яку ми взяли й на хрещення Меласі. Тепер це наша сімейна реліквія.
Our little Melania Ivanna. My son's godmother Maria bought him a beautiful baptismal gown which we used for Melania's baptism as well and will now keep it as a family relic. :)
Ну, і як не відмітити такі дві події цукерочкою. Цього разу невелика, але все одно дуже солодка цукерка - подарунковий сертифікат на $12 у магазин Saturated Canary. Я дуже люблю ці зображення й уже використовую у своїх листівках. У Крісти (авторки) красивезні штампи, але досить дорогі, тож якщо ви хотіли би придбати кілька з них, то це ваш шанс. ;) 
To celebrate these great events I'd love to give one of my followers a $12 Gift Certificate to Saturated Canary. I'm sure you know those stamps pretty well. If not, you can see few of them that I used in my cards.
I will also mail this set of Rubber Stamps (Vintage Christmas by Recollections) to another lucky person on the list. ;) So two winners will be chosen on Dec. 21st.
Я також надішлю ось цей набір ґумових штампів "Вінтажне Різдво" від Recollections ще одній особі зі списку, тобто переможців буде двоє. 

Умови звичайні:
- бути читачем мого блогу (якщо він вам цікавий, а не заради цукерок);
- розповісти про мою цукерочку іншим (останнє фото - нижче) на панельці або окремим постом;
- додати свою інформацію до inlinkz;
- забігти на мій блог 21 грудня й перевірити, хто став переможцем.
Цукеркові блоги участі не беруть!
Regular rules apply:
- be the follower;
- put an image of my candy on your side bar;
- add your name in the inlinkz;
- come back December 21st to check who's the winner.
No candy blogs!
Дякую, що розділили зі мною радість! Гарного вам дня!
Thank you for visiting my blog! Have a fantastic weekend!!

14 comments

 1. Лілю, хочу ще раз привітати вас з хрещенням Меласі!! Це просто надзвичайно чудова подія!!
  І молодчинка-премолодчинка - здала на права - уррряяя!!!
  А що це всі так відпочивали на вихідних, що навіть таку солодку цукерочку пропустили?))) Я то точно))) Зараз буду виправлятись, і хоч маю вже один чудовий штампик до розмальовування від тебе, але хіба гарних штампів буває забагато?))

  ReplyDelete
 2. Ірусько, дуже дякую!! Про цукерку треба оголошення зробити. )))

  ReplyDelete
 3. Яка красуня маленька. здоров"ячка вам.
  А я не маю жодного штампу для розмальовування. може пощастить і ці будуть перші.

  ReplyDelete
 4. І я щаслива власниця штампу від Лілі, і скажу, що саме найбільше листівки з зображення тієї солодкої дівчинки, що на штампі, в мене найбільше просять родичі, аби їм зробити.
  Ну і плюс, я просто маньячка на штампи, маю їх цілу купу, але завжди хочу ще та ще)))))
  Тепер Лілю, вітаю вас усіх з такою значимою подією у вашому житті))) Мелася така солоденька))) Аж не можу, отако би хотілось знову таке малесеньке чудо.
  Плюс, вітаю з правами. Я також наважилась здавати на права))) Головне, що ти їзддиш і не боїшся, плюс отримуєш від того таке задоволення. Я тебе більше на фейсбуку читаю))))

  ReplyDelete
 5. What a great card. Congrats on your daughter's baptism. She's beautiful.

  Thanks for a chance to win your candy.

  ReplyDelete
 6. О. Вона чарівна дівчинка!
  Поздоровляю з хрещенням.

  ReplyDelete
 7. Congrats on passing the driver's test. And also congrats to your daughter on her baptism. :)

  I think your card is great! I like the image you used - too funny. :)

  Also, thank you for the chance to win this wonderful candy!

  Hugs! xx

  ReplyDelete
 8. Ліля,дякую за гостинці =) Вітаю з хрещенням донечки, нехай росте здорова та щаслива!

  ReplyDelete
 9. Яка ти молодець, що здалв на права, вітаю! Я теж недавно отримала свої :) І ходила на курси по водінню на 6 місяці вагітності!!! І знаєш, зовсім не переживала, мій конструктор тільки сварився, що я дуже ганяю :)))) Але от зараз зовсім змоги немаю порулити :( бо дитя маленьке, та й снігу по коліна нападало :) Ех, треба весни чекати :)))
  І звичайно вітаю з гарною подією, хрещенням донечки!!!

  ReplyDelete
 10. Лылечка, вітаю з хрестинами!!! Це така важлива і хвилююча подія!!!

  ReplyDelete
 11. Вітаю з хрещенням донечки!!! Стільки діток було присутньо! Вау, у нас рідко зустрінеш стільки малечі на хрестинах, в основному дорослі.

  ReplyDelete
 12. Лиля,поздравляю с крещением доченьки!!!
  Это важное событие!Спасибо,что поделились фото!!
  Фото чудесные!ОГо,сколько было деток))))

  ReplyDelete
 13. Я Вас вітаю з подвійним святом:) Дуже ніжні фото

  ReplyDelete
 14. Вітаю з такою важливою у житті подією! Тепер у дитинки є свій Янгол Охоронець, нехай захищає і оберігає донечку!

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!