Обмін листівками - 2... World Cardmaking Day Card Exchange II

Я вже писала про те, що на блозі Зроби Сама Яна Смакула проводила обмін листівками з нагоди всесвітнього дня листівок ручної роботи. Першу листівку ви можете подивитися тут. А сьогодні я покажу вам другу.
Моя друга листівка приїхала до мене від Каті MILITARIYA, з якою ми знайомі (хай і віртуально, але вже дуже довго) через форум Дівочі Посиденьки. Ось така чудова красунька з тільдопаперу!! 
Робота дуже акуратна й просто красивезна! Люблю листівки з використання акрилової фарби та мережива!!
Як я вже написала, з Катею ми знаємося давно, тому я окрім листівки отримала ще й подарунок на свій День народження. Мені було надзвичайно приємно отримати стільки краси!! Там був давно-давно омріяний шебі-вінтажний набір паперу від Тіма Гольца, штампик-ровер та гарнюща торбинка, яку я наразі сховала для доні, бо мій середульший аж надто тою торбинкою захопився. ))) А ще на фото є АТС-ка від Каті з обміну, який ми проводили на Дівочих Посиденьках. Отакою неймовірною кількістю краси мене Катя засипала!! ДУЖЕ ДЯКУЮ!!! 
І ще раз дякую Яні за чудовий обмін!! Єдине, переживаю, куди ж поділися мої три листівочки. Чомусь не звітують про них. ((( Сподіваюся, що таки вони дійшли й адресати просто не мали часу їх виставити у блогах.

Бажаю вам гарних вихідних!!

2 comments

  1. Рада за тебе! А я щось прогавила цей проект..жаль.
    До речі, коли в тебе був день Народження..? Вибачай, що не привітала, але якщо зізнаєшся, то я обов'язково виправлюсь в наступному році;)

    ReplyDelete
  2. Справді, такі красоти! І листівочка, ну а сумочка - просто чудо, думаю довго мамі не вдасться її ховати

    ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!