Календар до Нового року: травень...Making a calendar. May

Today I'll show you another calendar page. Last week DT members of Art Kitchen were working on May page. The recipe was to use some gardening stuff. So here's my page. Please check other members calendars and come join the fun! You won't be late, as all the 12 pages should be submitted by December 30th. You have plenty of time to play!
Прийшла черга показати вам нову сторіночку календаря. Минулого тижня ДК Арт-Кухні творила сторіночку для місяця травня. Обов'язковими елементами для цієї сторінки є усе що звязане з дачею, тобто з відкриттям дачного сезону. Обов'язково зазирніть на Арт-Кухню не лише, щоби глянути чудові роботи дизайнерів, але й для того, щоби надихнутися й узяти участь у чудовій забаві!! А ось для натхнення моя сторіночка!

 Coloured with copics and for the first time used rub-ons. So fun!!
Я розмалювала кілька штампиків Tilda від рукодільного магазину "Аґрафка", який вже відкрився у Львові (Новий Цум, 13й зал). Маса задоволення від роботи з ними!
 І вперше використала в роботі натирку. Щось я завжди їх боялася, а виявляється, це дуже легко й весело! Так що, якщо ви ще не пробували, обов'язково випробуйте!
Чекаю ваших чудових сторіночок у нашому марафоні!!

13 comments

 1. От звідки треба дізнавати про рукодільні події у Львові! Від дівчини, яка живе в Канаді! :)

  ReplyDelete
 2. Ну, чому ні. )) Там, до речі, дуже хороші ціни на діроколи, на папір, штампи. Вишивальниці також знайдуть для себе багато цікавого. А тканинки!!! Аґрафка є офіційним представником Тільди, так що тільдотканинок та тільдопаперу там дуже великий вибір!

  ReplyDelete
 3. Страничка супер!Все в тему, май как раз самый "садово-огородничесий" месяц!)

  ReplyDelete
 4. І я подумала, що первомай у нас традиційно "похорони" картоплі =)) і ще що там закопують?? =)) Дуже класно

  ReplyDelete
 5. о )) це справжній, український травень )) традиційно на свята всі копають городи ))чудово в тебе вийшло!!! зацікавила штампиками Тільдівськими ))
  і звідки то в тебе стільки інформації про наші магазинчики ;)? до речі, дякую за інформацію...бо сайт бачила, а от про відкриття ще незнала ))

  ReplyDelete
 6. стільки простоти зі смаком--просто не можу налюбуватись цією сторіночкою--супер!!!

  ReplyDelete
 7. Чудова сторінка)))Мені такі кольори до вподоби.А з натирками мені доводилось трішки познайомитись завдяки подарованому наборчику від Яни "Зроби сама".Так би і досі не знала яка то аффігітЄльна штука.Потрібно ще щось прикупити собі.
  А про магазин.Я в АУТІ!Ледь не вмираю,бо уявляю як туди мені буде важко іти,а ще важчк вийти))))

  ReplyDelete
 8. Дуже дякую, дівчата, за такі чудові коментарі!! Читаю й червонію, так ви мене розхвалили. цьомки вам усім!

  ReplyDelete
 9. Для мене твій травень несподівано-романтичний, як на відкриття городньо-дачного сезону))) Але чому б і ні, треба бачити речі з іншої сторони;) Дякую за чудову візуалізацію!!! Особливо в цьому календарі подобається поєднання елементів одного штампу, але різних кольорів - дужжже класно!!!
  І ще я теж боюсь підступитись до натирок, але якщо ти запевняєш, що це просто - буду вправлятись:)

  ReplyDelete
 10. Веселая садовая страничка!

  ReplyDelete
 11. очаровательная работа :)
  Лиличка, ты записывалась ко мне в котики, жду твоего домашнего адреса с ФИО на почту! eliana.manion СОБАЧКА gmail.com

  ReplyDelete
 12. ой ссылочку забыла напоминалочку))) вот тут записывалась http://elianinipodelki.blogspot.com/2011/09/blog-post_07.html

  ReplyDelete
 13. Класна сторінка. Люблю травень, і люблю ковирятися в городі)

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!