Paris, je t'aime... Париж, я тебе люблю...

Ось такий кольоровий пінкіп-підставочку я вишила та зібрала для Оксанки-Зірочки у забаві "Пишемо листи"
Я сама дуже люблю Францію та все французьке, а тому процес був подвійно приємним, бо вишивала в улюбленій тематиці для чудової майстрині. 

У роботі використала меланжеву нитку. Дуже люблю вишивати меланжем та мультиколором, оскільки ці нитки завжди дають просто надзвичайний ефект. Складність роботи полягає лише в тому, що вишивати треба кожен хрестик й намагатися трошки контролювати переходи та де, де саме буде темніша частина нитки, а де світліша. Коротше, якщо ви любите вишивати, то рекомендую спробувати використати меланж на монохромних схемах.

Ось така конструкція мого пінкіпчика. Зазвичай їх роблять пласкими, одночастинними, а я вирішила спробувати зібрати докупи дві частини, аби пінкіп не треба було підпирати й він міг стояти самостійно. Трошки то вимагало зусиль, але було не настільки складно, як я думала. Шнурочок, яким обклеєний пінкіп, робила сама. 

Тканинку підбирала, аби вона пасувала до сонячно-літньої гами моїх ниточок.

Дуже рада, що Оксанці сподобався подарунок. Сподіваюся, він їй буде навівати приємні спогади про літні дні в Парижі й посприяє тому, аби мрії про майбутні подорожі до цього міста збувалися якнайшвидше!

7 comments

 1. - Знову хочу в Париж!
  - А коли були останній раз?
  - Ще не була ніразу, але минулого тижня хотілось :)))

  Дуже гарний подарунок. Нехай збудуваються всі мрії :*)

  ReplyDelete
 2. Дуже гарно!!! Золота осінь у Парижі!!!

  ReplyDelete
 3. Подарунок просто неперевершений!!! я щслива від того що можу цю красу тримати (чесно-чесно)це настільки приємно що зроблено саме для мене і згадано те що я люблю ))) і вже писала що твій подаруночок в мене на столі і тільки просинаюсь бачу його і зразу так тепло стає на душі і радісно ))
  ДЯКУЮ ВЕЛИЧЕЗНЕ за такий подарунок!!

  ReplyDelete
 4. Оксанко, я дуже щаслива, що мій подарунок приносить радість і посмішку кожного дня!! То для мене дуже багато означає й дуже важливо! Дякую за такі чудові слова!

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!