Пінкіп із вазою

Сьогодні хочу вам показати ще один пінкіп. Цей також полетів до України, як і мій "паризький". Проте до іншого міста, до Бережан. Він став подаруночком на уродини для Марійки scrapmeri.
Цей пінкіп я вирішила зробити традиційним. Так що такої форми пінкіп робила вперше. Чомусь саме така форма мініатюр мене зацікавила цього літа.

Схему довго не вибирала, бо шукала щось ніжне, щось, що би пасувало на День народження. Коли надибала фото (саме фото, бо схеми не було), то зрозуміла, що це якраз те, що я шукала. Оскільки схеми не було, я спробувала пошукати ще щось, але це зображення знову й знову потрапляла мені на очі, ніби переконуючи, що нічого кращого я не знайду, що я вирішила вишивати по фото.
Як і попереднього разу, шнурочок я робила сама. Маю спеціяльний пристрій, що допомагає мені крутити такі ось декоративні шнурки. Шнурочок і тканинку для тильної сторони підбирала до тонів вази та рамочки навколо неї. Оскільки кутики видалися трохи порожніми, до додала ґудзики, хоча спершу не планувала.
Для Марійки подарунок став несподіванкою. Я рада, що вдалося зробити приємний сюрприз, надіславши пакуночок з-за океану. Дуже сподіваюся, що пінкіпчик викликатиме в Марійки усмішку й приноситиме їй радість так само, як тішить Зірочку паризький красунчик.
До речі, можу вважати його ще й своїм щасливим талісманом, оскільки саме мій подаруночок переміг у розіграші сюрпризної цукерки від scrapmeri. Отакий він загадковий. ;)
Марійко, дуже рада, що все щасливо долетіло й що стало несподіванкою на уродини! Ще раз вітаю!

P.S. Якщо вам подобаються такі форми вишитого декору, запрошую взяти участь у розіграші моєї цукерочки.

6 comments

 1. ЯКа краса!!! Дуже гарні роботи!!!

  ReplyDelete
 2. Very pretty, thanks for sharing!
  Hey, pixie dust paperie is having a giveaway, please come join in the fun!
  http://www.pixiedustpaperie.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Ще раз дякую!!!!!!!!!!!! Отримувати такі подарунки, та ще й несподівано ну дуже приємно!!!!!!!!!!!

  ReplyDelete
 4. але ж він красивий.. і як завжди дуже акуратний і оригінальний. молодчинка

  ReplyDelete
 5. Для мене загадка. як така краса робиться. Ліля, молодчинка. Як завжди стильно, акуратно і оригінально

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!