Запрошую на осінню цукерочку! My Blog Candy!

Маю чудові нагоди, щоби святкувати. А як ще святкувати, як не з цукерками? До того ж святкуватиму я не з однією цукеркою, а трьома! 
I'd like to celebrate my younger son's birthday with some candy! And not just one... I prepared three candies for you!!
Цю цукерку відтерміновано до 19 грудня, бо я не встигаю зробити рукодільну частину. Прошу записуватися на мою ще одну цукерку, щоби було цікавіше чекати на цю.
Не успеваю сделать рукодельную часть, так что эте конфету разыграю 13 декабря, а пока играйте со мной в другую конфету, новогоднюю!
This candy has been postponed till December 19th since I had not enough time to make handmade part of the candy. Please sign for my other candy in the meanwhile.
Чому трьома? Бо вересень для мене особливий місяць.
1 вересня ми колись приїхали до Канади, де живемо ось уже 6 років.
8 вересня народився наш синочок Натанаїл Йоаким. Сьогодні йому виповнився рочок.
13 вересня буде 13 років від нашого першого із чоловіком побачення.
А ще в мене тепер є аж 33 дорогоцінних ПЧ!!! І це теж нагода для радості!
Why three?
September 1st was 6 years since we came to Canada.
September 8th is my younger son Nathaniel Joachim's birthday.
September 13th will be 13 years since my first date with y dear hubby.

Оскільки вересень такий щедрий для мене місяць, мені захотілося поділитися з вами чимось симпатичним.

Here's what will be the main part of my first two candies. 
У першій цукерці буде ось такий овальний дірокол
Ще в одній цукерці буде ось такий дірокол зі штампами.
Third candy will be a surprise. 
Every candy will have something special from me. Something cute and cross-stitched. Something you can put on your Christmas tree. You can see some of my work on my blog (under cross-stitch). I will also add some flowers, paper and other cute scrapbooking things...

Третя цукерочка буде сюрпризною. Цілком можливо, що в ній також буде якийсь симпатичний дірокольчик.
У кожній цукерочці буде щось рукодільне від мене: вишитий пінкіпчик або якась кривулька. Щось, що ви зможете почепити на свята на свою ялиночку. Усі, хто отримував від мене вишиті мініатюрки, як ось ця зіґуґу, до прикладу, дуже позитивно про них відгукувалися, так що рукодільний подарунок обов'язково буде приємним, обіцяю!
Окрім того, в цукерочках обов'язково будуть квіточки, листочки, стрічки, блискітки, штампики тощо... Географічних обмежень нема.

Що потрібно, аби взяти участь у моїй цукерці:
 1. Взяти зображення із трьома цукерочками (на початку цього повідомлення) й прикріпити його на панельку в своєму блозі (ви можете написати окреме повідомлення, за бажанням, я буду дуже вдячна, якщо зробите).
 2. Бути активним ПЧ мого блогу, тобто ви повинні залишати в моєму блозі коментарі. Я дуже хочу, щоби цукерка дістала саме тим, кому цікаво зазирати в мій блог і переглядати мої роботи.
 3. Додати лінк на свій блог у колекторі посилань inlinkz.
 4. Відповісти на три ;) питання: "чому ви додаєтеся на цукерки? як часто ви вигравали? що треба робити, аби виграти цукерку?"За бажанням. 
 5. Мати активний блог. Очевидно, що цукеркові блоги не братимуть участі. 
 6. Прийти по результат 13-14 листопада (враховуючи різницю в часі).
Для участия в конфетке нужно:
1. Поставить картинку у себя на блоге (на панели или отдельным постом на ваш выбор);
2. Стать ПЧ, активным ПЧ моего блога. 
3. Добавить линк на свой блог или пост о конфетке в Мистер Линки.
4. По желанию написать ответ на три вопроса: почему участвуете в конфетах? сколько раз уже выиграли? что нужно сделать, чтобы выиграть?
5. Ваш блог должен быть активным и неконфетным.
6. Придти за результатами 13-14 ноября.

What do you have to do:
1. Grab my candy picture and post it on your side panel or a separate post.
2. Become a follower. Don't do it just for the candy, only if you like my blog.
3. Add your blog (or post) link to InLinkz.
4. Answer three questions: why do you take part in candies? how many times you won id you did? what do you have to do to win? Optional.
5. My candy is for active crafts blogs.
6. Come back for results 13-14 of november.

Чому такі запитання? Просто з цікавості. Я багато цукерок бачу на блогах, але на всі не додаюся. Не те, щоби мені блоги були нецікавими, навпаки. Часто я додаюся до блогу читачем, але не додаюся на цукерку. Однак Freetany своїми словами про те, що сумно, коли ніхто не записується або мало людей записуються на цукерку, змусила мене замислитися... Однією з причин, чому я додаюся до цукерок і додаю зображення собі на панельку, є бажання допомогти авторові блогу заявити про себе. От цікавий блог, має цукерку, то я додаю в себе, аби ще хтось побачив той блог. Я вже так нераз на цікаві блоги потрапила. Сподіваюся, що й моя панелька комусь допомогла...

Ще лише покажу вам уродинника й завершую писанину. Дуже люблю це кумедне фото... )))
And this is my 1 year old son! It's unbelievable how fast this first year past!!

Дякую, що ви зі мною!!!
Чекаю ваших лінків та відповідей на запитання!!
Thank you for following my blog!!! xoxo 



66 comments

 1. Кажуть перший номер не завжди щасливий, але це не правда =))
  Останнім часом рідко заходжу у блог, але завжди вчасно =))
  Отож буду перша:
  1. чому ви додаєтеся на цукерки?
  для мене участь у цукерці - це можливість знайти купу щоденників\блогів рукодільниць, які записались до чи після мене. А вже звідти почерпнути щось цікаве.
  2.як часто ви вигравали?
  у цукерках ніколи
  3.що треба робити, аби виграти цукерку?
  думаю ніц особливого не треба, просто треба трішки фарту.

  ReplyDelete
 2. А ще спросоння забула.
  Лілю вітаю Вас і Вашого синочка з першим рочком. Нехай у житті йому все вдається, божої опіки, щасливої долі, любові батьківської, здоров'ячка міцного, гарно і весело провести сьогоднішнє свято =)
  І поки в Україні всі сплять, хочу привітати всіх Натальок і Андріянчиків з Днем ангела. Нехай він буде завжди поруч і підтримує у всіх справах.

  ReplyDelete
 3. Найперше хочу привітати синочка з першим рочком! Побажати всього тільки найкращого!!!! Дякую за чудову можливість прийняти участь у цукерочці, та ще й такіііій солодкій!!!! ДЯКУЮ!
  Тепер відповідаю на запитання:
  1. Додаюсь на цукерки, бо хочу їх виграти ;))) Якщо серйозно, то моє бажання їх виграти і бажання висловити свою повагу і зацікавленість до автора блогу грають основну роль!
  2. Я вигравала 3 рази! І це таке щастя! так приємно, скачу кожен раз до стелі, кричу, бігаю по хаті, звоню чоловікові ;)))))
  3. о.. тут треба подумати... Та тільки напевно одне, вірити і щиро надіятись на успіх і на містера Рендома, який буде прокручувати в своєму електронному мозгу цифри ;)))
  Дякую тобі за запитання, за шанс, за те, що читаєш мене, за цікавий блог і за класні коментарі!!!!

  ReplyDelete
 4. Дуже дякую за привітання, дівчатка!!! Дуже мені приємно! Я, до речі, теж не вірю в нещасливість першого номера. Уже стільки разів бачила, що вигравав саме перший номер. Правда, ще нікуди першою не записувалася.
  Мар'яно, як то кажуть, cała przyjemność po mojej stronie!
  Як то чудово, що я поставила питання та відповіді на них обов'язковими для цукерки! Надзвичайно цікаво читати відповіді! Кращого подарунка й не треба!

  ReplyDelete
 5. Лілечка, сонечко, вітаю маленького красунчика Натусика з першим рочком!!!! нехай поруч з ним буде завжди ангелик-охоронець і береже його від усього лихого!! Здоров"ячка, нових досягнень ,цікавих нових відкриттів в своєму довжелезному житті і всього самого найкращого )))
  І вас вітаю з такими важливими датами ))) бажаю разом відсяткувати і 23 і 33 і 43 і... роки з дня першого побачення і нехай ці всі роки будуть сповнені любові один до одного )))

  з радістю записуюсь на твою цукерочку )) маю неймовірно красивий подаруночок від тебе і кожного дня милуюсь ним )))
  і з радістю відповім на питання)))
  1. записуюсь на цукерочки в основному в тих дівчат блоги яких вже знаю якийсь час,з якими спілкуюсь, тобто які теж цікавляться моїми роботами не люблю записуватись тільки заради цукерочки.так звичайно хочеться виграти, а ще хочеться просто зробити приємність для дівчаток які огранізовують ці цукерочки
  2. вигравала 3 рази )) і навіть будучи першим номером теж вигравала ))
  3. я думаю що треба трішки везіння і самому ділитись з ближніми цукерочками )) не раз вже переконуюсь що принцип бумерангу таки спрацьовує

  ReplyDelete
 6. найперше вітаю вашу сім"ю з такими чудовими подіями! Натанчику здоров"я та тішити матусю з татусем і братика звичайно новими досягненнями))) а вашому подружжю медових місяців в подружньому житті!

  записуюсь теж на цукерочку :)
  додала ссилочку, тепер відповім на запитання:
  1) чому додаюсь? навіть не знаю... додаюсь дуже рідко і до тих кого в принципі "знаю" )))
  2) виграла один раз :)
  3) навіть не знаю що треба робити, напевно нічого :)))) коли записалась вперше на цукерку (це та яку я виграла) то навіть забула про її розіграш, добре що маю таку кумасю яка нагадує і вітає))))

  ReplyDelete
 7. Дякую, Оксанко-Зірочко, за такі чудові побажання!! Я власне сама виграла, а тепер вирішила, що прийшла моя черга.
  Зірочко, ти забула додатися в лінк.

  Оксанко-Велано, дуже дякую за привітання!! Так приємно!
  До речі, твоя кумася й мені повідомила про мою цукерочку в scrapmeri. Якби не вона, я би не зразу знала також. ))))

  ReplyDelete
 8. І я щиро вітаю Натанчика з першим рочком! І від першого фото, на якому йому лише кілька годин і до сьогоднішнього дня дитятко так виросло і змужніло! Хай росте здоровим!

  З великим задоволенням записуюсь на цукерочку!

  1) записуюсь, бо знаю тебе і дуже люблю і кожен раз милуюсь твоїми роботами, а, деякі мала велику радість навіть потримати в руках! А в принципі записуюсь рідко, зазвичай дотих, в кого цікаві і знайомі мені блоги, ну або якщо щось вже ж дуже сильно сподобалось, але тоді дуже уважно блог дивлюсь, бо цікаво!

  2) виграла один раз, причому то була перша цукерочка, в якій я брала участь, точніше ризикнула. Значить, новачкам щастить!

  3) Треба просто мати гарний настрій і ставитись як до забавки!

  ReplyDelete
 9. Похреснику великий цьом! Сьогодні у нього ДН!!! Аж не віриться, що рік злетів так швидко!

  1. Чому подаюсь на цукерку - а щоб випробувати свою нещасливу, ой щасливу долю. А раптом пощастить :)
  2. Ні, наразі цукерок не вигравала.
  3. Що треба робити? Ворожити :))))))) А то ітак не поможе.

  ReplyDelete
 10. Мар'ясю, дуже дякую!! Дякую, що нагадала за нашу найпершу знимочку! То такий солодкий спогад... Взагалі домашні пологи - це шикарно! Сподіваюся, що з Божою допомогою нам це вдасться знову!

  Марусю, дякую! Тобі теж багато-багато цьомків! До речі, похресник чекає, коли ти до нього в гості приїдеш. ;)

  ReplyDelete
 11. Привіт , Ліля ! Я записуюсь на "цукерки" тому, що насправді дуже хочу отримати їх- не секрет , що захоплення скрапом не із дешевих, особисто я не можу собі дозволити багато чого придбати . От тому я і записуюсь до тих , хто готовий поділитися своїми скарбами .За один рік існування мого блогу мені пощастило аж 8 (вісім !!!!) раз !!!!А для того щоб виграти щось , потрібно дуже його захотіти ( що я і роблю) !
  Надіюсь і цього разу на удачу !

  ReplyDelete
 12. Найперше вітаю вас із чудовими подіями у вашому житті!!!!!
  І звичайно записуюся, дуже вже давно хотіла такого дирокольчика-сніжинку, може повезе?!
  Чого записуюсь, та напевне , найперше, бо дуже хочу те виграти! Так приємно отримувати подарунки, а ще якщо вони пов'язані із твоїм хоббі, бо не завжди є можливість придбати.
  Вигравала один раз - то просто не повірила своїм очам, така була щаслива. Ну і від тебе отримула подарунок, це теж як справжня цукерка.
  А щоб отримати цукерку - то напевне, і справді, як писали вище дівчата, треба дуже її хотіти.

  ReplyDelete
 13. Дуже дякую за вітання, Марійко!! То дійсно чудові події!

  ReplyDelete
 14. Лілю, як багато приємних подій у вашій сім"ї у вересні;) Теж вітаю Натанчика з першим рочком, хай росте здоровим та таким позитивним як завжди бачу його на фото ;) а вашій сім"ї бажаю щирого,вірного кохання ну і щастя.
  Дуже смачна цукерочка)а ще те що буде твоя рукодільна цікавинка :)
  А мої відповіді на питання:
  1.додаюсь до цукерочки-бо цікаво спостерігати і почерпувати нові ідеї, ну і звісно хотілось б її виграти))
  2.жодного разу не вигравала)) (певно мало щастя маю)) )
  3. гм.. думаю просто приймати участь, а там вже як випаде ;))

  ReplyDelete
 15. Мої вітання! Рада знайомств!
  1. В цуерках беру участь ну напевно щоб виграти якихось матеріальчиів, дирокольчиків і всяких потрібностей так як займаюсь скрабом зовсім не давно і завжди всього не вистарчає.
  2. Виграю дуже рідко. Був яийсь один місяць здаєтся червень в якому я виграла три цуерочки було так приємно.
  3.Щоб виграти треба просто брати участь і вірити що цього разу порщастить саме тобі.

  ReplyDelete
 16. Лілюсь, мушу вибачитись за довгу мовчанку. Я зараз в якомусь ступорі. нічого не роблю, нічого не хочу і взагалі якась нездала.
  Дуже рідко запам"ятовую дати, але день Натанчикового народження згадаю навіть посеред ночі. пам"ятаю як рік тому всім форумом чекали на його народження, як тримали кулачки за щасливі пологи. Як зі сльозами на очах читала розповідь про пологи. така вона була гарна, сповнена любові і така домашня-домашня. Направду скидаю капелюха перед вами з Романом. Ви для мене приклад справжньої міцної, люблячої, мудрої сім"ї.
  З великим запізненням від душі вітаю Натанчика з першим рочком. То такий красень росте). Моя Софійка як бачить його на знимці, то завжди посміхається). Здоров"ячка йому і щасливої долі!

  Ну і дякую за можливість взяти участь в розіграші таких смачнючих цукерочок.
  1. записуюсь на цукерки, бо хочу їх виграти). Часто завдяки цукерочкам відкриваю для себе цікавих рукодільниць.
  2.Ще жодного разу не виграла, але всеодно вірю, що це колись станеться
  3. Треба трохи фарту і, як писала Мар"яся, ставитись до цього як до забавки.

  ReplyDelete
 17. Як тільки почала читати пост - одразу захотілося побачити іменника, аж думала просити фото яке виявилося в кінці. Вітаю синочка з рочком - хай росте здоровим і щасливим :)!
  1. На цукерку записуюсь коли мене цікавить сам подарунок, а я собі його дозволити не можу. Раніше це були дироколи, а коли придбала машинку цікавлюся ножами - хочеться їх все більше, і більше. На жаль я ще ні разу не потрапляла на цукерку з ножами.
  2. Вигравала 3 рази. Більше люблю вигравати у конкурсах з голосуванням, ніж в цукерках.
  3. Дуже хотіти і вірити, що виграєш.
  Ось тут (http://sasya-handmade.blogspot.com/2011/08/blog-post_29.html) цікава стаття в Саші, до речі про коментарі теж гарно написано.
  Хочу ще сказати про активних читачів - трохи мене бентежить така умова ("залишати коментарі"). З однієї сторони хочеться щоб цукерка дісталась комусь близькому, а з іншої сторони я наприклад не завжди маю можливість залишати коментарі. Якщо я проглядаю 300 блогів - то щоб залишити по 1-му коментарю в мене пройде півдня. У себе в блозі хотіла б поставити таку штуку - щоб хто хотів залишав коментарі, а хто не маю часу натискали якусь кнопочку - подобається, не подобається. середньо, могло б бути краще, або щось інше в такому дусі.
  Бажаю багато нових читачів :)

  ReplyDelete
 18. О, про нових читачів хороша ідея. Може, маєте рацію, що варто зробити пункт про коментарі "за бажанням".
  А щодо "подобається-не подобається", то це можна додати. Блоґґер це дозволяє, здається. Мушу нині дослідити це питання. )))

  ReplyDelete
 19. Лилюсь, я в конфетках участвую когда нет возможности творить - хожу по блогам, нахожу идейки, оставляю себе ссылочки, и заодно записываюсь на розыгрыши. Потому что материалы и инструменты никогда не помешают. И потому что много записавшихся на конфетку - хозяйке приятно, знаю, сама проводила. Я правда больше в конкурсах люблю участвовать, но пока не могу. Мы за лето второй раз переехали, интернет подключен, а материалы не распакованы, с мая в коробках, жду когда мне новый комод соберут. Вот поэтому пока много времени чтобы ходить по интернету, а заниматься любимым делом не могу. Зато сколько открыла для себя новых блогов и замечательных рукодельниц!
  Комментировать не всегда получается) В некоторых такие работы восхитительные, что только одни эмоции. Хотя стараюсь хоть один комментарий оставить) И есть сейчас возможность просто галочку поставить "круто" или "понравилось" - вот ими пользуюсь)
  А иногда очень хочется поболтать - в некоторых блогах почти к каждому посту комментарии оставляю, особенно если какие-то вопросы появляются.
  А, да, в апреле старалась участвовать чуть не во всех конкурсах и на кучу конфеток записалась - выиграла в конкурсе и получила две конфетки - приятно)
  А сейчас вот тоже много куда записалась, но пока не выиграла. Как выиграть? Наверно, верить, что повезет и радоваться, когда везет другим)

  ReplyDelete
 20. Таню, дуже дякую! Дуже рада тебе бачити! Скучила за нашими балачками!
  І Мар'янку, Mary_lviv! Ти так не зникай більше, бо я вже думала в розшук подавати! ;) Дуже дякую за домашні слова про нашу сім'ю. Мені так затишно від них стало!

  Tata25, дуже рада знайомству!
  Akvarel, спасибо за длинный комментарий! Очень интересно было читать! Желаю побыстрее вернуться з любимому делу!
  У меня сейчас застой из-за работы, но муж обещал помочь, чтобы могла немного поскрапить иногда...

  ReplyDelete
 21. ну що ж прийшла і моя черга з тобою знайомитися))), дуже приємно мати купу знайомих, які пишуть цікаві пости і викладають , роботи і звичайно коментують- це обовязково потрібно і новачку і спеціалісту!!!! Дякую що ти читаєш мій блог, коментуєш, тепер і я буду з тобою))
  на цукерку записуюся- можливо пощастить, але не люблю я на ті цукерки записуватися, но як я не буду записуватися то до мене не буде ніхто, а то так обідно, коли ніхто!!!!!!
  виграла 2 рази! тішилася !!!!!!!!!!
  а дуже хотіла, потім думаю а не везе, і відразу 2 , ось так . Малечу вітаю, нехай росте здоровенький, це саме головніше, у нас з ни різниця 22роки, я народилася в 20.00 а він???

  ReplyDelete
 22. Лилюська-Lilia Привет! Рада знакомству!!!меня Ия зовут я живу в Тбилиси
  Я начну с того что стала с удовольствием твоим ПЧ №40 :) Поздравляю тебя !! Во вторых 13 число мое самое любимое и счастливое! А во в третьих 13 ноября у меня ДР :) и я сама разыгрываю Конфетки так что Приглашаю к себе в гости! На счет твоего вопроса про конфетку скажу прямо я человек азартный и получаю огромное удовольствие в участии розыгрышей и очень радуюсь за девочек с которыми мы очень подружились это отличная возможность познакомится с мастерица из разных стран! Вот например с Канады я не с кем не была знакома а теперь география соседей моего блогодомика стала еще дальше и больше!!!Сама разыгрываю уже четвертую конфетку и так рада что могу порадовать девочек! А насчет везения везло конечно! Но главное участие и азарт!!!
  А твоя конфетка ну просто подарок на ДР!! :))) Я просто обязана выйграть :)

  ReplyDelete
 23. Маринко, вітаю із запізненням з Днем народження! Нехай обставини та можливості будуть завжди до тебе привітними!
  Мій Натусик народився о 8:23 вранці. Пологи почалися після 4 ранку. Старший син прокинувся дві хвилини після того, як народився молодший. Був дуже гордий з того, що він УЖЕ старший брат. Перевірив, чи ми з малюком у порядку й пішов їсти сніданок. )))

  ReplyDelete
 24. Ия, очень приятно познакомится!! Я тоже очень люблю 13 число!!
  Спасибо, что присоединилась, мне очень приятно знакомится с новыми интересными, да к тому еще творческими личностями! Желаю успеха, поскольку совпадение просто замечательное!!

  ReplyDelete
 25. Лілюська-Lilia, привет! Очень рада что благодаря конфетке познакомилась с тобой :)) На счет вопросов, то повторю слова Ии, конфетки это замечательная возможность познакомиться с новыми интересными рукодельницами со всего мира, теперь вот даже из Канады. Записываюсь на многие конфетки хоть не все куда захожу, в каких то блогах просто становлюсь ПЧ, в каких то как и ты записываюсь что бы о них узнало больше людей, а в каких то участвую потому что очень понравилась конфетка или очень нужна, например как твоя. Так как мое основное увлечение вышивка то и материалы у меня вышивальные, а вот уже несколько месяцев как хочу попробовать делать красивые открыточки и поэтому записываюсь на скраповые конфетки так как возможности купить столько нужного для скрапа пока нет. Так что буду очень-очень верить в удачу в твоей конфетке :)) Пока выиграла только два раза и до сих пор не верю так как не могу назвать себя удачливым человеком :( На счет коментариев не могу обещать коментировать каждый пост так как подписана ко многим и ко всем захожу, смотрю и вдохновляюсь и когда очень цепляет и есть время обязательно оставляю пару слов.
  Сынульке крепкого богатырского здоровья, сна и аппетита, а вам с мужем долгих-долгих счастливых семейных лет, пускай с каждым годом ваша любовь становится крепче!!!

  ReplyDelete
 26. Дякую за можливість виграти цукерку! Записуюсь на ті цукерки де є щось цікаве для мене. Ще жодного разу не вигравала. Щоб виграти треба принаймні записатись.

  ReplyDelete
 27. Привет!Рада знакомству! Спасибо за такие заманчивые конфетки. Надеюсь на удачу. правда не всегда удача помогает полакомиться конфетками))) Хотя.. это мне так не везет)) Выигрывала я аж 3 раза,но!! ни одна конфетка ко мне так и не приехала))) *То времени нет отправить, то пока кризис,попозже отправлю, то да да скоро..* вот уже как 3 месяца я слушаю такие вот слова про выигрыш, но!! я надеюсь не все такие халатные:) И надеюсь мне повезет! Всем удачи и солнечного настроения!

  ReplyDelete
 28. Приємно познайомитись із тобою,Лілічка!
  Синочку привітання від нас усіх,тьоть)))Хай росте здоровеньким та ЩАСЛИВЕНЬКИМ)))І велике дякую за цукерочку!
  Відповідаю
  1. чому ви додаєтеся на цукерки?
  Так я знайомлюсь з різними блогами)))та цікавими людьми
  2.як часто ви вигравали?
  Ніколи,але все ж таки надіюсь,що колись виграю
  3.що треба робити, аби виграти цукерку?
  Я думаю,надіятись на пані Фортуну,чи на дядьку Рендома)))

  ReplyDelete
 29. Привіт! Хочу відповісти на твої запитання
  1.чому ви додаєтеся на цукерки?
  Для мене цукерки це хороша нагода познайомитись і іншими блогами і щоб інші познайомились зі мною, хоча коли тільки створила блог приєднувалась практично до всіх блогів та цукерок. А зараз якщо роботи автора мені не подобаються, то не приєднуюсь ;). Ну і звичайно завжди приємно отримати подарунок, тим більше, що скрап-матеріалів забагато не буває ;)
  2.як часто ви вигравали?
  вигравала я 3 рази, хоча одна цукерка до мене так і не доїхала :(. А ще один раз вигравала сертифікат на одному блозі, це було абсолютно несподівано (вони просто зробили розіграш серед всіх своїх читачів без запису), а від того ще приємніше ;)
  3.що треба робити, аби виграти цукерку?
  знаю, що треба записатись на цукерку, а все інше залежить не від мене, далі треба просто чекати;)
  Вітаю тебе такими чудовими подіями, малюк на фото чудовий!

  ReplyDelete
 30. Великолепные куонфетки...столько событий...дыроколы супер..но их можно купить..а вот твою кривульку..очень хочется...

  ReplyDelete
 31. Добрый день!
  Участвую,так как начинающий скрапер,и все охото=)Да и не разу ничего в жизни не выигрывала,так что тут шансов много=)Вот и ответь на второй вопрос,не выйграла не разу=(((и что для этого надо....только везения=)

  ReplyDelete
 32. Приєднуюсь як початкуючий блогер,вперше беру участь у розіграші цукерочки, тому, нічого не вигравала наразі. Що необхідно, аби виграти? Вірити у свої сили і посиленно вишивати, аби рукодільне натхнення розповсюджувалось:)

  ReplyDelete
 33. Ліля, копни мене як її додати - чомусь не можу її нікуди приткнути, написала в коменті Маріясі, але може ти мені скорше поможеш, де прочитати як її додати збоку свого блогу?

  ReplyDelete
 34. Богданка, заходите на верхній панелі у меню Дизайн (справа біля кнопки "вийти") і далі макет = додати гаджет = малюнок. Заповнюєте там усьо що хочете, зберігаєте гаджет і потім "зберегти компонування"

  ReplyDelete
 35. Спасибо за конфетку! Может я и не смогу участвовать, ну тогда вы меня удалите. Участвую в конфетках потому, что люблю сюрпризы и подарки, а также люблю гулять по интересным блогам и смотреть, какие бывают рукодельницы и сколько талантливых людей. Выиграла один раз мыльную конфетку, осталась очень довольна призом. А чтоб победить, нужно просто ооооооочень этого захотеть!

  ReplyDelete
 36. Лілюсь....
  Вітаю тебе з такою щедрою на свята осінню, зокрема вереснем. Добре пам"ятаю, як ми чекали на твої пологи і хвилювались, і тішились, що все пройшло успішно і так, як ви того хотіли. Нехай і надалі все буде за вашим бажанням, з Божою допомогою.... Миру, радості і любові Вам!
  відповідаю на запитання:
  1. Додалась - тому, що люблю усякі такі забави, хоча саме в такій забаві беру участь вперше (чи мо додавання до блогу кумасі-Марусі теж треба враховувати?)))
  Щоб виграти - треба в першу чергу грати, а ще, мабуть, щоб посміхнулась Фортуна.
  п.с. дуже цікаво у ваших блогах.
  моя галарейка http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=71317

  ReplyDelete
 37. Добрый день!
  Я,Лиана живу в Латвии город Рига.
  Не так давно увлеклась скрапом,ну а так как материаллов никогда не бывает много),участвую в конфетках. Выигравала два раза карамельки ( одна из них так и не дошла (Что надо сделать чтобы выйграть,,,,ну по крайней мере записаться на сладость,а там уж как повезёт )))
  Удачи всем в том числе и мне )
  http://www.liveinternet.ru/users/rizanocka/post187928835/

  ReplyDelete
 38. Привіт Лілю. Прийшла сюди з посиденьок. Ще раніше десь зареєструвалась, але не знала що з тим робити далі, а зараз згодилось. Поки постою збоку подивлюся що тут робиться, і заодно прийму участь в розіграші смачних цукерок (дуже мені сніжинка до душі :) )
  http://justbyhands.blogspot.com/
  Думаю що нема змісту на питання відповідати, бо ніде толком участі не приймала крім ЗробиСама. А раптом фортуна посміхнеться цього разу :) Сприйму це як шанс до розвитку своїх творчих ідей.

  ReplyDelete
 39. Привіт, Лілічко. Це Оленка-М. Вирішила записатись до тебе на цукерочку, мо' повезе)). Дуже люблю твої роботи, і хто не знає, маю аж дві Ліліних листівки: одна ще доскрапова (з вишивкою), і друга скрапова найперша (що мені вельми приємно).
  Відповіді на питання: 1. Записуюсь, бо прочитала твій пост на ДП і хочу "випробувати" везіння. 2. Ніц не вигравала, крім листівкового конкурсу, за який безмежно вдячна вам з Марусею. 3. Щоб виграти треба мабудь трішки фарту)).
  http://www.posydenky.com/showthread.php?p=732005

  ReplyDelete
 40. Приветик, Лілюська-Lilia!!! в конфетках я участвую, потому что это очень интересно и азартно))) Ждать розыгрыша, годать выиграешь или не выиграешь, а если выиграешь, то с нетерпнием и огромным счастьем ждать посылочку. А ещё это не плохое подспорье для начинающих мастериц, тем более многие девочки начинают заниматься творчеством сидя дома в декретном отпуске, у многих в этот период ограничены средства. Я выиграла две конфеточки, одну уже получила))) Моему счастью нет предела))) Что надо делать,чтобы выиграть конфетку, выполнять все условия розыгрыша, а остальное только верить в удачу!!! Ну вот вроди бы все условия выполнила, спасибо, что изменила настройки в коментариях, а то очень бидно, когда не можешь оставить коментарий))))

  ReplyDelete
 41. С удовольствием добавляюсь в ПЧ, постараюсь быть активным коментатором)
  -почему участвуете в конфетах?
  Наивная, верю, что и мне когда-то повезет. Один раз меня даже рендом выбрал, но приз не получала (дело было в мае) и не получу, и даже не обижусь, очень сложная жизненная ситуация была у девочки в тот момент жизни.
  Ну и конечно новые знакомства, замечательные работы рукодельниц. Если бы я тогда конфетку не запустила, ПЧшечек было бы 7, а так до 50 уже) И сама куда добавилась всех читаю и комментировать по возможности стараюсь, пока ни от кого не уходила)
  -сколько раз уже выиграли?
  Ну получается, что нисколько)Сама тоже проводила розыгрыш, в том числе и конфетку для невезучих делала, так хотелось наверняка ощасливить человечка:) и чтобы хоть на одного везунчика стало больше.
  -Что нужно сделать, чтобы выиграть?
  Наверно все-таки в это верить))

  ReplyDelete
 42. Привіт!!!!!Чудова цукерочка,дякую за шанс!!!!
  Записуюсь на цукерочку,щоб познайомитиь ще з одним блогом,ну і звичайно виграти якусь смакоту)))))
  Вигравала 1 раз!!!
  Навіть незнаю,що для цього потрібно робити,напевно віритиі чекати!!!!

  ReplyDelete
 43. С радостью становлюсь ПЧ!Конфетками стала увлекаться две недели назад и втянулась, а вчера даже выиграла впервые в жизни!Приятно! Участие в конфетках помогает познакомиться с мастерами, научиться у них чему-нибудь,черпать вдохновение в их работать. А ваша конфетка просто прелесть - дыроколы - нужная штука в нашей работе:),да и особенный подарочек, который сшит вашими ручками, приятно получить к Новому году. Спасибо за возможность поучаствовать в игре!

  ReplyDelete
 44. Лилечка приветик!!! очень рада познакомится, меня зовут Зоя или Zosiya. Очень люблю 13 число сама родилачь 13 февраля, у детей 13 июня ДР -они у меня двойняшки, участвовать в розыграшах сладостей для возможность познакомится с разными скрапмастерицами и почерпнуть вдохновение, выиграла всего один разочек в конфетке у Надюши - Canadiya, а что надо делать чтобы выиграть.... наверно ждать и надеяться что тот кто выиграет получит "ПОРЦЮ" радости и сможнт сделать что-то новенькое
  моя ссылочка на боковой панели блога
  http://zosiya.blogspot.com/

  ReplyDelete
 45. ой ой ой! какая мечта здесь разыгрывается?!очень хочу попытать счастье, обещаю быть самой активной)))очень рада что наткнулась на ваш блог
  а еще поздравляю вас с такими радостными событиями в вашей жизни, сынуле чмоки и не болеть, вам с мужем много любви и счастья, и чтоб вас всегда окружаль друзья и добрые люди!!!
  спасибо за такой шанс выиграть такой клад!!!
  а еще отвечаю на 3 вопроса:
  1. участвую потому что очень хочется выиграть такие дыроколы, правда, очень нужны
  2. никогда не выигрывала
  3. нужно всегда верить в победу!!!

  ReplyDelete
 46. Вітання з Днем народження Натанчику)))Здоров"я йому і батькам побільше бажаю!Вам вітання з річницею!Ви заслуговуєте на щастя
  1,я не часто приймаю участь в цукерках,тому як не люблю розстроюватись не вигравши(((отака я...
  2,виграла двічі)))приємно)))
  3,потрібно записатись і вірити/чекати

  ReplyDelete
 47. Приветик, меня зовут Света. Нашла твой блог по этой конфетке и с радостью стала твоим ПЧ. Мне очень понравились странички твоего календаря на 2012 год. Попробую ответить на вопросы. Я занялась скрапом совсем недавно. Становлюсь на конфетки, потому что хочу их выиграть:)) Выиграла конфетку один раз. Получила от блога "Vintage Cafe Card Challenge" чудесные штампики, мне они очень нравятся. Что нужно. для того, что бы выиграть - не знеаю даже. Наверно просто верить. Спасибо за угощение:)

  ReplyDelete
 48. Лілюська, нарешті й я, Xomka, зайшла у твій блог по запрошенню з ДП:) Думала, щось ти вже давненько листівочок не робила, а тут - творчість у розквіті, листівочки одна краща за іншу, чудові ідеї та досконале втілення - тисяча падаючих хом'яків!!! Дуже люблю твої скрап-творіння (і так тішусь що теж одну штучку маю (заздріть мені всі:)), бо кожна з них оповідає цілу історію! Горнятко, феєчки, тепла осінь - та тут кипить робота!!! Дякую за чудовий настрій і натхнення від перегляду! Ти - моя муза:)
  Щодо цукерочки, то я такий консерватор, що мене взагалі важко на щось нове намовити, але ж ти це вмієш:) Дуже люблю і поважаю вашу чудову сім'ю, і можу з впевненістю сказати, що знайомство з такими світлими людьми і мене зробило світлішою - дякую! Маленькому Натусику трошки запізнілі вітання та побажання рости здоровим і щасливим хлопчиком на радість матусі, татусеві й братику!
  Це моє перше додавання на цукерочку, тільки завдяки твоєму таланту "запалювати" людей:) І як писали дівчатка вище: чом би й ні, така краса завжди знадобиться;) Дякую за запрошення!

  ReplyDelete
 49. Хомочко, я календар не показую, бо хочу показати всі 12 сторінок разом. А щодо листівок, то якщо роблю для форумлянок, то лише тут показую, аби не розсекречувати подарунка наперед. ;) Хоча різно буває. ))))

  Приємно бачити нових людей у себе на блозі та в цукерочці!! Щиро радію кожному новому читачеві та коментарю!

  ReplyDelete
 50. О, вже й сюрпризи розсекретили ;) Лілю, тілько поясніть мені затурканій, оця цукерка (ну чи три) і тамта "перепрошувальна", то одне і те ж? Бо я щось ніц не пойму.

  ReplyDelete
 51. Ні, то дві різні. Цю буде розіграно на місяць пізніше.

  ReplyDelete
 52. Лілюська-Lilia, привіт.
  Вітаю з такими чудовими нагодами.
  Ну і відповіді:
  1)На цукерки додаюсь не часто, тільки коли зацікавить блок.
  2)ще не вигравала.
  3) думаю треба просто вірити, от і я вірю, що моя цукерка, ще десь на мене чекає.

  ReplyDelete
 53. Вітаю синочка!!! Нехай росте щасливим мудрим і здоровим!!!
  Нажаль я не коментую, часу страшенно бракує :( У мене теж донечка є , 2,5 рочки і вона така непосидюча, що просто капець :))) Я за відкритки можу братись тільки вночі коли вона спить, або в обід 1 год :(
  Мені дуже подобаються твої Тільди, та й взагалі у тебе роботи оригінальні, не такі як у всіх.. в стилі амерниканців :)))

  Тепер відповідаю на питаннячка :)
  1. Через запис на цукерку я знайшла багато друзів і цікавих блогів які мене надихають :) Та й частенько досвідчені дівчата розігрують цукерочки в яких є те, чого у мене нема, а дуже такого хочеться :) А особливо коли я тільки починала, нічого ще немала, то ці цукерочки дуууже мені допомагали :)
  Якщо чесно, то на початку я записувалась заради цукерочки, а зараз вже дивлюсь чи мені подобається блог :) Ось так :)
  2.Одного разу я за один місяць виграла 4 цукерки, емоціям не було меж :))) А загалом 6 разів :)
  3. Судячи по собі, це просто випадок.. , везіння.. :)

  ReplyDelete
 54. Hello!
  I want to play with you, please enter my name...
  I post in my sidebar...
  I love to play! I like surprises, new stuff! nothing compared to the purchased stuff!
  get to know new people, joy, joy to meet new beautiful creations!
  lapappilon@gmail.com
  lapappilon.blogspot.com

  Hugs
  Eva from Serbia

  ReplyDelete
 55. В конфетках участвую из-за азарта, повезет не повезет. выиграла две конфетки, но еще жду их. Ну а чувство, а повезет ли еще осталось. А вот формулы как выиграть я не знаю, но каждый раз надеюсь на чудо.

  ReplyDelete
 56. Така цукерочка смачнюча--ще й стільком подіям призначена!!!Вітаю!! а синулька--просто ляля!!як же ж я люблю отакі кумедні спогади дитинства(колись він буде довго посміхатись,дивлячись на це фото і не вірячи що оця мацьопа--саме він!!!)

  ReplyDelete
 57. Ну что могу я сказать...
  В конфетках участвую..., не выигрывала ни разу.
  Хочется попытать счастья, поэтому принимаю участие.

  Чтобы выиграть, надо поймать удачу за хвост!

  ReplyDelete
 58. Дуже смачна цукрочка!!!
  Я читач, але недуже активний))))
  Чому записуюсь, бо так крса на фото така спокуслива)))) Вигравала 2 рази, блокнот і одну з матеріалами)))

  ReplyDelete
 59. Поздравляю с прекрасными праздниками! Любви и благополучия вашей семье!
  Участвую в конфетках периодически, в основном с целью найти творческие и интересные блоги. Совсем недавно выиграла сюрпризик, и с детским восторгом и нетерпением жду, когда он приедет))) А чтобы выиграть конфетку, надо верить в чудо)))) Я всегда верю)))

  ReplyDelete
 60. I am already a follower, you are linked up on my sidebar
  my answers:

  yes I like blog candy, giving it away and winning some.

  I have been very lucky to have won some.

  When I give it away, the only mandatory thing I do is ask people to be followers and comment on the candy. UNLESS it is for a special blog hop or party...then I usually just ask them to answer a question.

  If it is a giveaway that is just from me and my blog...I mandate that they follow and comment on the candy:
  for an EXTRA entry I ask them to add it to their sidebar, 2 extra entries if it is ALSO blogged about and on the sidebar.
  3 EXTRA entries if they put it on their side bar, blog about it, go back over 6 months ago and find something they like on MY blog that I MADE and come back to the candy post and tell me what post it was, what i made and why they liked it

  on top of that I sometimes offer 2 additional EXTRA entries if they post about my candy on FB

  so all totaled here is the break down:

  1 entry for: commenting and being a follower

  1 entry for: putting my candy on their sidebar

  1 entry for: posting (blogging) about my candy

  1 entry for: going back at least 6 months on my blog and finding something they like, and come back to the candy post and comment about the item they liked.

  2 entries for: posting about my blog and it's candy on their FB

  I will tell you I usually do not like to enter candy if they ask for more than a comment and follow...to me the others should all be bonuses.
  Here is why...when you advertise someone else's candy on your blog, you shrink your chances of winning, as in the less people knowing about the candy the better for you. SO...If I enter a candy that asks me to put it on my blog it means it is a Candy that I REALLY WANT TO WIN!!! So for you, Lilia. this means i love your candy and want to win, because I have entered even with you making it mandatory that I add it to my blog.
  Hugs,
  Susan

  ReplyDelete
 61. Wow! Thank you so much for your comment, Susan!!
  I started my blog in Ukrainian blogoland, and this is how they do their candies, so I followed the process. I noticed pixie dust papery do their candy the way you described. I will definitely think about it and will make some changes with my next candy. Thank you so much for following and taking your time to write such a long comment!!

  ReplyDelete
 62. Поздравляю со всеми важными событиями в вашей семье и предстоящими праздниками.
  В конфетках учавствую заходами, то сразу во многих, то насколько месяцев не учавствую, наверное из-за того, что не выигрываю. Хотя один раз выиграла конфетку из Эстонии. Так долго не могла поверить своим глазам. Тут такое дело случая, но всегда есть надежда, и это хорошо.
  Очень нравятся конфетки с матерьялом для скрапа, сразу столько можно сделать :)

  ReplyDelete
 63. хоч з величезним запізненням, але від щирого серця вітаю з такими чудовими подіями!!!
  картинка така апетитна, подарунки просто неймовірно щедрі! не можу пройти повз)))
  записуюсь на цукерки, бо завжди приємно щось отримати вподарунок, а тим паче матеріали в нашому ділі ніколи зайвими не бувають)))
  вигравала я чотири рази (правда остання так до мене ще і не добралась) практично в один час)))
  а для того щоб виграти треба дуже активно записуватись)))) а в моєму випадку склаось так, що я записувалась-записувалась і ніякого результату, аж поки сама не розіграла свою першу цукерку. Тоді і мені пощастило))) Ось так. Хочеш щось отримати - спочатку віддай щось своє)))

  ReplyDelete
 64. Какие класные конфетки! С удовольствием участвую!
  А теперь отвечу на вопросы: в конфетках участие принимаю по нескольким причинам, но чего таить, материалов много не бывает, поэтому конечно же первое это гонюсь за удачей, потому что все не купишь, и очень приятно выигрывать полезные подарки! выигрывала конфетки я несколько раз, примерно 5 конфеток и 3-4 утешительных приза. И мне очень все это пригодилось! А что сделать чтобы выиграть? Надеяться что Фортуна тебе улыбнется :)Надеюсь она на моей стороне в этот раз :)

  ReplyDelete
 65. Замечательный блог.
  Учавствую в конфетках в основном скрап материалах, т.к. в нашем маленьком городке нет скрап магазинов, а так хочется делать открыточки. Надеюсь выиграть!!!

  ReplyDelete
 66. Выиграла один раз карамельку, которую жду, но что-то пока не приходит.
  Что нужно сделать ? Сильно хотеть...

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!