У бобра добра багато!

Вирішила я поділитися з вами фото своїх знарядь, якими користуюся, коли роблю листівки.
Ось такий у мене рукодільний куток...
Розпочну із килимків. Мій улюблений великий 30х30 см від МС. Менший - на ньому вирізаю круглим різаком від МС та звичайним різачком-ручкою. Ну і пінковий килимок для проколювання дірок у папері.
Далі різаки. Їх у мене два. Чорний - "зелений", для грубшого паперу й картону. І більший від EK Success. Ним користуюся найчастіше.

 Іще одна річ, яку дуже люблю. Scorboard від МС. На ній можна не рише проводити лінію згину на листівках, але й робити коробочки, конверти, витиснені прості рамки тощо.

Моя нова радість і гордість: Sew Easy Stitch Piercer. Знаряддя для проколювання дірок у папері та насадки до нього. У розширеній частині ручки спеціяльне місце для зберігання голочок. Прийшло вчора, тому найближчим часом збираюся випробувати на практиці. 

 Ще кілька особливих знарядь. Круговий різак від МС. Далі три проколювачі для вишивки на папері. Тоді знаряддя для витискання різних узорів на папері, для якого є ще й дошечка спеціяльна, але я нею майже не користуюся, тому не знимкувала. Чорний - це різачок. Ну і коло нього шаблон для гарданґеру на папері.

Моя невеличка наразі колекція олівців та маркерів. Дуже сподіваюся, що невдовзі трохи її збільшу. Пензлики для декупажу (на фото лише один поставила, бо й так однакові). Ну, і ще одна штука з пудрою (Powder Tool) від EK Success. Доволі цікава річ, але її я ще не мала нагоди застосувати в листівках.

Чим я клею? Ось тут основні речі, якими користуюся. Клеєвий пістолет (ну а як без нього?), улюблений двосторонній скотч від Scor-Pal. Клей для об'ємного декупажу, яким я не займаюся, але клей дуже файно кріпить малі висічки до листівок. Клейкі квадратики для кріплення фото та тонкого паперу. Тоді ще клей на стрічці, який тут називають Adhesive. Ну, і 3Д крапки та квадратики.

Ось така квітка із різних ножиць. 

Ну, і наразі досить. 
Далі розповім ще про свої діроколи та штампи. Але їх багато, тому на то виділю два окремі повідомлення. Тому далі буде...

9 comments

 1. Клас!!!!! так цікаво подивитись на твої скрап-скарби )))
  маю трохи питаннячок )))
  - Sew Easy Stitch Piercer, це ніби як заміна швейній машинці?
  - Круговий різак від МС, взагалі потрібна штука?

  а про дошку від Марти Сюарт я ще поки мрію ))) думала що вона не є такою потрібною....але почитавши відгуки хочу таку теж )))

  ReplyDelete
 2. - Sew Easy Stitch Piercer, це ніби як заміна швейній машинці?
  Можна так сказати. Воно лише дірочки робить, але в певному порядку, взорі. Як мені сподобається, то ще насадок куплю. Замовляла на 123stitch.

  - Круговий різак від МС, взагалі потрібна штука?
  Ну, якщо нема машини, то так. Я користаю доволі часто. Циркуля в мене немає.

  Дошку купити вартує. Вона в мене в постійному використанні!! До речі, розети я робила на дошці також. http://liliashandmade.blogspot.com/2011/05/blog-post_2891.html

  ReplyDelete
 3. Лілині скарби, то можна розглядати днями і ночами. А то ж тільки скрапові! А ще скільки вишивальних є!

  ReplyDelete
 4. Дякую за можливість порозглядати скарби. Маю нові хотюнчики))

  ReplyDelete
 5. о!!! тепер я точно хочу таку дошку ))))

  ReplyDelete
 6. І я Scorboard від МС хочу, але, наразі, крім Ваших розеток не бачила їй застосування =(

  ReplyDelete
 7. Я ж написала, що завдяки ній можна робити конверти, що будуть відповідати паперові, з якого зроблена листівка. Виглядає дуже ефектно. Наприклад, як у моєї найменшої листівки з розеткою.
  Крім того, завдяки дошці можна дуже легко робити коробочки. Я вже робила для Дарчикової коліжанки, але не мала нагоди зазнимкувати. Постараюся найближчим часом зробити й покажу.
  Ну, і для згинів на листівках вона чудова.
  А, і буквально вчора бачила в однієї пані в блозі, що вона завдяки дошці робить витиснену рамку на листівці. Виглядає досить симпатично. Спробую знайти й показати.

  ReplyDelete
 8. Знайшла!
  Ось тут листівка має рамку зроблену на такій дошці.
  http://jesslarsen.blogspot.com/2011/07/lawnscaping-challenge-13-pop-up-fun.html
  До речі, файне завдання, приєднуйтеся, дівчата! ;)
  http://lawnscaping.blogspot.com/2011/07/lawnscaping-challenge13-dont-forget.html

  ReplyDelete
 9. Не можу собі тепер уявити роботи без дошки МС - даєш дошку всім скрап-майстриням :)

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!