Мій куточок. Детальна екскурсія

Вчора я показала загальну знимку свого куточка, як він виглядав дві місяці тому. А сьогодні покажу, як він виглядає зараз і що в ньому "живе". Любите зазирати в шухлядки? Бо я обожнюю!!
Почну із поличок та шухлядок. Мабуть, найчастіше в цьому повідомленні звучатиме слово "папір", оскільки на кожній із цих поличок саме він і є. І не лише на них. На самій горі живуть набори паперу малого формату, листівковий папір і моя іменна печатка. Усім цим користуюся щоденно, тому по шухлядах не розпихала.

Далі на поличках заготовки листівок, такі, що вже майже готові. І мої різаки.


Відкриваємо перші шухлядки. Зліва - готові листівки. Справа - різаки від Fiskars в основному та кілька інших, що не влізли в іншу шухляду. 

Наступна шухлядка: серветочки, малюночки, папір ручної роботи та кілька наборів паперу, до яких я наразі не маю ідей.

Наступна шухлядка наповнена штампами, про які детальніше мова піде згодом. На жаль, дерев'яних у мене не так багато, зате ціла маса силіконових! Акрилових блоків маю п'ять штук, але всі якісь маленькі. 

Остання, найнижча шухлядка цього ряду містить серветочки для декупажу, подарунковий папір, альбом, який я мрію невдовзі зробити для своїх хлопців, і набір скраповий для альбому власне.

Просуваємося вправо. Найнижчі шухлядки. У лівій тримаю різні чорнилка, фарби та блискітки. У правій - наліпки.

Наступні дві шухляди. Зліва - все, на що та чим клею. Справа - ой, чого там нема... Вощені шнурочки, амулетики, квіточки, цвяшки. Ага, півперлинок там нема. Хіба один листок коричневих із блискітками. 

Далі в шухлядці ховаються ножиці, лінійки, маленький килимок, пінковий та набір маленьких діроколів від Fiskars. Ну, бо більше не було куди їх запхати. 

Далі в мене є шухлядка-хламівничка. Тут конверти з бульбашками, заготовки різні, обрізки паперу, ідеї та схеми (скетчі) до листівок.

Одна з улюблених шухляд. Тут і пояснювати нічого не треба.. 

А в наступному повідомленні розповім про те, що в коробочках. O:-)

12 comments

 1. ле ж тут добра багато, старанний бобер,натягнув купу всього в свою нірку.. краса, можна довго-довго розглядати.

  ReplyDelete
 2. Дякую за гарну екскурсію! обожнюю заглядати в шухлядки. А в твій комодик вже давно мала хотюнчика позаглядати. Лілюся, я б в тебе жила. Десь коло того комодика. Мене би навіть чути не було))).
  А який в тебе пор"ядок! все має своє місце. Ну просто мрія. Казала Мар"яся, що треба свої мрії втілювати в рукоділлі і тоді вони збудуться. от туду предметно мислити про таке скрапове багатство

  ReplyDelete
 3. така краса, в тебе все так гарно посортовано все має своє місце.. файно! бажаю ще багато всілякого добра, щоб заповнювати цей диво рукодільний куточок і звичайно ж багато натхення!!!

  ReplyDelete
 4. Дякую за такі коментарі! Рада, що можу вам трохи розривки дати. Ще будуть два такі повідомлення.

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 6. Тааак, поставлю собі в закладки і буду мислити предметно )))) А якщо серйозно, то супер, дуже все акуратно поскладано (ні, таки поставлю в закладки, помислю предметно, і наведу в себе теж порядок). Ну а про те, що це так класно перебирати рукодільне багатство, то я взагалі мовчу. Коли нема бажання ніц робити, то нема нічого кращого, ніж оте все перескладувати

  ReplyDelete
 7. Цікаво було розглядати потаємні куточки твого "творчого життя" ! Я про таке робоче місце ,поки що , тільки мрію !

  ReplyDelete
 8. Ех! ОБожнюю такі пости :)

  ReplyDelete
 9. У мене скоро ще одна екскурсія назріває, бо моє робоче місце нещодавно зазнало кардинальних змін!!!

  ReplyDelete
 10. О! - Кинь мені будь-ласка ссилку коли напишеш - щоб не пропустила :)

  ReplyDelete
 11. Обов'язково кину! У мене тепер є СВІЙ СТІЛ!! От саме мій, персонально мій!!! Так що просто мушу таким похвалитися!
  До речі, ножі до машини тепер теж на списку моїх "дуже треба, а не просто хочу". ))

  ReplyDelete
 12. Ну стіл у мене є, і ножі є - але хочеться ще, і побільше, побільше! Особливо нові, особливо новорічні, особливо ВСІ інші! Вони ж не зупиняються! Таке враження що вони знущаються- тільки купила якийсь новий ніж - а вони вже нові випустили, ще кращі. Як я зрозуміла - це процес безкінечний!

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!