Мій куточок. Детальна екскурсія -2

Продовжую екскурсію по моєму рукодільному куточку. Учора я обіцяла показати скарби, що зберігаються в коробочках та шкатулочках. На шафці знаходяться дві коробки. Раніше була одна, але я нарешті знайшла тканинку й мережку, тому довелося докупити ще одну коробку.

Отже, ось вони, мої давно розшукувані мережки. Натрапила на розпродаж і була дуже щаслива, бо купувати мережку за повною ціною - самогубство. І тканинка, назви якої так і не знаю. Казала Мар'яся, що фатин. Може, й він. На жаль, я в тканинах не розбираюся.

У меншій коробці тримаю квіточки. Навмисне їх так гарно поскладала, аби легко було шукати потрібне.

 Далі є ось такі всілякі коробки й шкатулки. У металевих знаходяться квіточки й листочки. Боком стоять великий килимок від МС, дошка від МС та папка, яку Таня вишиванка задекорувала саме для мене на мої уродини!

Привідкриваємо кришки решти й бачимо, що в шкатулках - цвяшки, у плетеній коробочці - півкілограма звичайних ґудзиків різного розміру й кольору, у яйцеподібної форми - висічки, у серденьку - декоративні ґудзики, у прозорій прямокутній - знаряддя для проколювання дірок.

Далі ще є шафка із маленькими шуфлядками, яку я все ніяк не пофарбую. А ще хочу задекупажити, але вона так і чекає своєї черги... У ній зберігаю металеві срібні й золоті нитки.

А в оцій корбочці, на якій живе моя улюблена біскорню, і яка також чекає, коли я її пофарбую й задекупажу... 

... я зберігаю різні дрібнички, скріпки, наперстки, магнітик, сантиметр та улюблені ниточки від Kreinik. Дзеркальце свідчить про те, що зберігати вартувало б біжутерію, ну але хом'як оприходував на рукодільні дрібниці. 

Ще у мене є ось такий орґанайзер. У ньому ціла маса всього. Обрізки паперу, заготовки на листівки, півперлинки, ручки, губки для декупажу та інші знаряддя, якими часто користуюся, а тому просто мусять бути під рукою.
 Оце й усе. Дякую, що зазирнули в мої хом'ячі нірки-закамарки!

9 comments

 1. файно! стільки всього цікавенького!

  ReplyDelete
 2. Как все акуратненько,прелесть :)

  ReplyDelete
 3. в тебе такий порядок ))) в мене квіточки всі настільки перемішані, що коли роблю щось то викладаю всі і тоді вибираю (((( глянула на твій порядок і мені аж стидно стало ((( треба собі навести красоту )))

  ReplyDelete
 4. Краса, мрія кожної рукодільницф-мати власний куточок. Твій куточок гарно облаштований і з любов"ю, і там точно гарно і затишно втілювати всі свої мрії.

  ReplyDelete
 5. От би всім Ліліну рису - розпочату справу доводити до ідеалу. В такому куточку гріх не творити шедеври )).
  Буду мріяти предметно про свій куточок.

  ReplyDelete
 6. ВАВ!!! Але краса! Стільки суперових коробочок!! Люблю таке!

  ReplyDelete
 7. Дякую!! Я дуже люблю своє робоче місце. А коробочки - моя слабість!

  ReplyDelete
 8. Ага! Мене теж пробило порядок наводити, зараз каву доп'ю і візьмусь :)
  Маленькі квадратні шухлядки - це щось, прямо млію від них. Якщо їх декупажити - то тільки в стилі шеббі-шик. А може б і так залишила
  (до речі добавила тебе в скайпі)

  ReplyDelete
 9. Красота :))) а у меня разгром!

  ReplyDelete

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!