Паперові розети

Купила я собі дошку (Martha Stewart Score Board) і почала робити квіточки-розети. Уже маю з ними п'ять листівок. Дуже подобається їх робити, а результат - то взагалі!

Оце найперша листівка із розетою. Краї квітки прикрашені діроколом від МС. Розмір: 18Х12,5 см, 5"Х7". Папір мій улюблений - двосторонній від K&Company. 

Цю робила на замовлення. Її подарували на День Матері одній дуже хорошій жінці. До листівки також був зелений конверт у тон до верхньої частини, але зазнимкувати забула. Краї також прикрашені діроколом від МС. Розмір: 15Х15 см, або 6"Х6".

Дуже хотілося яскравих кольорів. Вийшла ось така листівка з того настрою. Ґудзичок із метеликом дуже гарно вписався у яскраве тло листівки. Цього разу краї діроколом не прикрашала, але теж вийшло гарненько. Папір від Cricut, а на квіточках K&Company.

Ще один настрій: весняно-ніжний. Серединкою послужила квіточка із набору весільних прикрас. Краї прикрасила вже іншим діроколом. Вийшло ніжніше, як на мене. Папір на квіточку взяла K&Company, а на листівці Recollections.

Веселий і водночас стриманий настрій вилився в ось таку манюню. Папір використала ще зі старих запасів, тому навіть не знаю, чий він. До цієї зробила також конверт, і він навіть потрапив на знимку нарешті. Використала бордюрні та фігурні діроколи. Розмір: 10Х12,5 см, 5"Х4".

Це не остання листівка. У найближчому майбутньому будуть ще. 

1 comment

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!