"Замок для двох"

Вирішила розпочати із найулюбленішої листівки (принаймні на цей час). 
Як тільки побачила на одному блозі цей замок, зразу подумала, що мушу таке спробувати. Братися було трохи страшно, але не знайшовши нічого іншого, що би пасувало для наших друзів, котрі не так давно одружилися, таки почала роботу над цією листівкою.
Для листівки взяла папір від K&Company та Recollections. Розмір: 15Х20 см, або 6"Х8".


Оскільки листівку робила на весільний подарунок, то за воротами заховала кишеньку на гроші. 


Аби ворота вписувалися в загальну картину, із такого ж паперу зробила дах для двох бічних веж замку. На головній даху не робила, бо мені виглядало забагато. Усередині був звичайний голубий папір. Ні, не зовсім звичайний, трошки фактурний. Аби його прикрасити трохи, штампом додала написи. Вийшло, ніби то папір такий.Наліпки взяла готові. На жаль, таких, як я собі уявляла, там, де я шукала, не продають. Довелося обмежитися тим, що було. Як на мене, наліпочки цілком незле вписалися...З тильної сторони я дала такий самий папір, як на кишеню. Конверт до листівки також був з такого паперу, але зазнимкувати з конвертом не встигла, точніше просто забула.Ну, і дозволю собі додати сюди коментар нареченої (мовою оригіналу). Було надзвичайно приємно прочитати такі слова про свою роботу.
This was the most amazing card I have ever seen! Thank you very much for it and for coming to our wedding. You are so talented and creative!

No comments

Щиро дякую за ваші коментарі!! Обожнюю їх читати!
Thank you for your comments!! I love reading them!